sakaryada en iyi sazan yeri

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında 54kurt54 tarafından paylaşıldı.

1. 54kurt54

54kurt54 sefa küçük

sakaryada en iyi sazan nerde çıkıyıo bilen varmı

2. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Çerkeşli'ye gidin bence.Sakarya da sayılmaz ama pek uzak değil.

3. sümer34

sümer34

Favori Kamış:
    Kamış
    En İyi Avı:
    turna 6,5 kg,aynalı sazan 14 kg
    çerkeşlidede kalmadı bence boşuna denemeyin
    en iyisi agustos sonunda samsun

4. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    3 adet olta (üzerindeki terimleri çözemedim)
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    sakaryada balık nerede

merhaba arkadaşlar. bu hafta sakarya karasu ya gideceğim. orada hem deniz hem yakınında göller varmış orada balık tutulacak biryer varmı daha doğrusu hangi tür balıklar tutulur. artık zaten sık sık gideceğim çünkü ailem orada yazlık aldı bilen varsa yardımcı olsun lütfen

5. kya55

kya55 K.Yılmaz Aytekin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 13,5
    Merkez,Samsunda bitti buyrun gelin kırma tabir edilen 25-30 cmlik balık çok isterseniz..:D :D

6. TheCloUd_Bursa16

TheCloUd_Bursa16 Özkan küçüK

Favori Kamış:
    Remixon KING 50
    En İyi Avı:
    Turna 8 kg, 8 kg SazaN
    bugün çerkeşlideydik...tek balık bu:( ...

7. sümer34

sümer34

Favori Kamış:
    Kamış
    En İyi Avı:
    turna 6,5 kg,aynalı sazan 14 kg
    valla arkanızdaki oltalara bakılırsa elinizdekinede şükretmeniz gerekir çerkeşliye bende defalarca gittim ama 2 oltadan daha fazla olta kullanmadım
    bursadan iznikten hatta eskişehirden balıga gelenler oluyordu bundan 10 sene önce biz çerkeşlide 35 lik 40 lık misineleri koparıyorduk balıgı çıkartırken köylüde balıktutma işine çok duyarlıydı geceleri ag atanlara 2 den fazla olta kullananlara müdahale ediyordu zamanla bu duyarlılık azaldı ama zamanla silah çıktı mertlik bozuldu hesabı tırıvırıcılar bile doldu çerkeşliye dikkat ederseniz su çekilince suyun içindeki agaçlarda takılan tırıvırıların ölü balıklarla dolu olduğunu ve hatta suya dalan karabatak ve dalgıç kuşlarının bile tırıvırılara kazayla veya bu aglardaki balıkları almaya çalışırken takılıp öldüklerine şahit olabilirsiniz demek istediğim çerkeşlinin balıgı bitmez diyorduk ama nafile bitiii sagolsun bilinçsiz amator ve profesyonel avlanan veya avlandıgını sanan arkadaşlarımız sayesinde artık balık çıkmıyor saygılar

8. babil

babil İrfan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.
    Ben 2 hafta önce Karasu - Kocaali civarındaydım , Melen de kefal var çok sayıda ve çok büyükler ama oltaya gelmiyorlar nedense zaten istanbul su çektiğinden denizden ters akıntı var içeriye doğru , karasu deresinde de kefal ve küçük kızılkanatlar vardı , sakaryada balık var sazan ve yayın yakalayanları gördüm , denizden birşey çıkmıyor 10 cm lik binlerce küçük kefal vardı sahillerde.

9. serkanbey78

serkanbey78 serkan

Favori Kamış:
    3 adet olta (üzerindeki terimleri çözemedim)
    En İyi Avı:
    13 cm istavrit
    sağol abi. ben geçen haftasonu iki gün sabah akşam uğraştım 4 lük 5 lik iğne ile 2 olta attım değişik noktalara ama sonuç sıfırdı. etraftaki 5-6 balıkçının durumuda aynı ama nadir bir olayki bir balıkçı arkadaş 4-5 tane 20 cm civarında kefal yakalamıştı solucanla. bende anlamadım nasıl yaptı

10. sazan5454

sazan5454 burak

s.a sakaryada da demeyimde sakarya civarında en iiyi sazan avı yapılcak 2 güzel gületi sizlerle paylasmak isterim daha 1 gün önce bilecik kurt köy köyünde güzel bir gölet var ve cok iyi balık vuruyor yaklasık bir gün kaldık ama harika bir zevk olta gezdirmesi bu kadar olmaz diyorum en az 4 kere kıyıya kadar cekdıgım 3 4 kg balık düşürdüm :) ayıptır söylemesi en azda 3 kere misine kopardım balık harika vuruyor dip oltası cok güzel calışyor yanlız solucanla :) dip güzel ve birde bilecik sögüt gölü var orasıda harika bir göl ve harika balık vuruyor bence kurt köy anlatılmaz yaşanır derim sizleree .) en kısa zamanda yine orda olucam saygılar sevgiler ..

11. sazan5454

sazan5454 burak

bilecik kurt köy diyorum baska bişe demiyorum sazan avının tam oldugu yer git bişman olmassın