Koca İzini Yedim

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında volex21 tarafından paylaşıldı.

1. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Teşekkür ederim Gürel'im. Daha yumuşak havalarda buluşuruz inşaallah. :p
    Daha güzel avlar yapmak olasıydı ama zaman olarak bende çok parlak avlar beklemiyordum açıkçası. Levrek için aldığım izini de eşimin zırtarması yüzünden öne almak zorunda kaldım. Aslında bu p.tesiden itibaren alacaktım av için izin.

Herşey planladığım gibi gitmediği için elimdekiyle yetinmek durumunda kaldım.
    Benim izin, avdaşımın da çok kötü bir zamanına denk geldiğinden av sayısı ve av olarak çok kısır kaldı. :eek:

Henüz herşey bitmiş değil :p , ilerleyen süreçte umarım güzel zamanlar denk getirebilirim. :eek:

Sevgiler benden... :)

2. Plankton

Plankton Salih

Tebrikler Volkan Abi en azından levreklerle aksiyon yaşamışsın. :)

Vııjjj sesini ilk olarak ''sanırım çamura saplandı, lastik çamurda boşa dönüyor gibi düşünmüştüm '' meğer durum farklıymış :D

Rastgelsin :)

3. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Teşekkürler Salih, en azından dinlendim, görsel olarak ta bişeyler görüp, keyif aldım, dediğin gibi. :)

Sana da rastgelsin. :)

4. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Hoy maşşallah güzel tantana iyi av hoş sürpriz olmuş :D devamını dilerim :)

5. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Teşekkürler Metin, daha güzelleri senin olsun, keyifli avlar dilerim. :)

6. hakankarahan

hakankarahan Hakan Karahan

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Daiwa Regal ,Shimano Exage, Okuma Safina Noir
    En İyi Avı:
    Yazılı Orkinos 3 kg.
    Epeydir foruma bakmıyordum.Raporunu görünce Volkan Koskoca iznini :) nasıl yemiş okuyayım dedim. :) İzin sürecinde, (night fisher)Fatih beyin dediği gibi farkında olmadığın aksiyonlar yaşamışsın. :) Buna da şükür etmelisin. Bizler Ankara'da tamamen OFF durumdayız. Nisan Mayıs gelecek de ava gideceğiz.
    Ama raporunda avlanma heyecanının azaldığını hissettim. Belki de kafa dengi arkadaş bulamaman ya da ava beraber gideceğin arkadaşınla aynı zamanı yakalayamaman gibi durumlar senin avlanma isteğini köreltmiş olabilir. Umarım bu ay istediğin zaman ve mekanı yakalar, avdaşlarınla beraber güzel avlar yaparsın.Avlanma heyecanın hiç eksilmesin.Şansın açık olsun...reeling

7. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Yorumun için teşekkür ederim Hakan abi, Nisana da ne kaldı, inşaallah güzel avlar yaparsınız sezon açılınca. Belli bir dönemi beklemek te ayrı güzel aslında. :)

Doğru hissetmişsin abi, heyecanım ve isteğim çok azaldı. Tahmin ettiğin durumlar nedeniyle olabilir, bende tam emin değilim. Birde bu kış 2 defa uzun süreli hastalanmam da tuz biber oldu.
    Şöyle silkelenecek bir av lazım bana. Umarım yakın zamanda hepimiz güzel avlar yaparız. Sizlere de güzel avlar dilerim. :)

8. yhy

yhy Yahya

Kış ortasında izninin tamamını kullanmamışsındır herhalde Volkan,biz emekliler kış uykusunda beklemedeyiz,siz gençlerin böyle güzel av raporlarıyla keyifleniyoruz ancak,balık tek olsada yine güzel yazmışsın,eline emeğine sağlık.

9. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Teşekkürler Yahya abi. İznimin tamamını kullanmadım. :)
    Sana da keyifli ve güzel avlar dilerim.

10. aknysfsrn

aknysfsrn AKINYUSUF

Favori Kamış:
    D.A.M SPEZIPOWER TELE SURF 420
    Favori Makine:
    Shimano aero
    En İyi Avı:
    Yumurtalık Pistaş mevkii LAGOS 5 kg
    güzel kareler abim ellerine sağlık bende üzerinizden uzak biraz rahatsızlandım 10 gündür evde yatıyordum istirahatli olarak son günleri bir nevi izin gibiydi ancak gördügüm ve tuttugum tek balık evdeki ciklet balıklarımdı akvaryumum surf casting e uygun olmadığı için kepçe casting yaptım :)

11. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Teşekkürler Akın, bizde yeni geçirdik o salgını. Millet kırıldı İzmir'de. Halen de iş arkadaşlarımdan raporlu olanlar var. Çok pis bir salgın var. 10 günde kurtulursan şanslısın demektir.
    Levrek sezonu yalan oldu benim için. :D
    Çikletleri çok bunaltma, geçmiş olsun. :)

12. osakan

osakan Özkan

Favori Kamış:
    Major Craft Huntaway
    Favori Makine:
    Cormoran Black Star Z-10 Pif 3000
    En İyi Avı:
    Hepsi en iyi
    geçmiş olsun mu yoksa tebrikler mi? :)
    Sıkılmadan okudum Volkan, güzel bir anı olmuş.
    İnşallah bir daha ki avında şöyle kocaman bir paşa kısmetinde vardır. Rastgelsin :) ;)