Baitrunner veya feeder makina önerisi

Konu, 'Makineler' kısmında Almaph tarafından paylaşıldı.

1. Almaph

Almaph İskender

Merhaba,
    bir amatör olarak size bir sorum olacak. Yabancıyım ve dolasıyla forum araştırırken hem türkiyedeki ustaların yaptığı paylaşımlarından hem Rusya-Ukraynadaki ustalarının paylaşımlarından birşeyler kendime küpe etmeye çalışıyorum. Sizin engin bilgilerinizden 1 - 2 damla bıraksanız bile yeterli olur benim için.

Şimdi bacanağımla bu yaz konya cıvarında sazan avına gideceğiz. Benim şimdiye kadar arkadaşlarımdan hep feeder veya baitrunnerli ürünleri tercih etmelisin uyası ile karşılaştım. Gel gelelim Istanbulda uygun ve Fiyat Performans açısından beni üzmeyecek ve en önemlisi beni maddi olarak sarsmayacak bir makine önerisi istiyorum. baitfeeder ve baitrunner özelliği olan ama aynı zamanda 100-130 TL cıvarında olan bir makine önerisi istiyorum.

reeling reeling reeling reeling

herkese şimdiden teşekkürler....

2. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Baitrunner makinelerin alt segmentleri saç bas yoldurur :) 30luk 40lik spin makine uygundur feeder için. Birde mücadele frenli arkadan kalomali makinalar tercih ediliyor fakat onlarin da alt segmentleri keyfe keder oluyor.

3. Almaph

Almaph İskender

peki öneriniz ne olur?

4. Almaph

Almaph İskender

peki sizin sazan için bu bütçeye hangi makineyi önerirsiniz?

5. arkadas

arkadas ibrahim