Anıl Marin tekneler nasıl? Yada başka tavsiyeniz ne olabilir?

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında muratmym tarafından paylaşıldı.

1. muratmym

muratmym murat

Arkadaşlar iyi geceler. Aranıza yeni katıldım ve katılır katılmaz bir soruyla karşınıza çıktığım için kabahatim affola.
    Bu konularda tamamen amatör birisiyim ve hiçbir tecrübem, bilgim yok. Durduk yere bir heves aldı ve bir tekne almaya karar verdim. Kullanma amacım tamamen keyfi ve en fazla 3-4 kişiyle gezmek için. İnternetten anıl marin 4.60 konsollu modeller görüntü olarak hoşuma gidiyor. Acaba bu tekneler nasıldır sağlamlığı açısından,kullanışlılığı,denge vb. Yada önerebileceğiniz farklı gösterişli bir marka model tekne tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Fiyat olarak maksimum 15.000tl bütçe ayırabililirim. (motor hariç)

2. cerbit01

cerbit01 Mehmet

hocam bütçeniz fena değil motorsuz 15.000 ayırabiliyosunuz. benim de hoşuma giden bir tekne vardı hemen paylaşayım. yerliyurt 4.80 sport ve safter 4.80. benim onlara gücüm yetmiyor ancak şu sıralar marin boat 4.50 metreyi araştırıyorum.

3. ERDİNC35

ERDİNC35 erdinc

En İyi Avı:
    SİNARİT 4
    7 ayda yazmışsınız ama ben cevaplamak istedim. 4 metreden sonrası için kesinlikle 9.9 motor uygun degil sizin tabirinizle 3,4 kişi ile gezmeyi düşünüyorsanız kesinlikle 20 hp motor almanız gerekiyor.BENİM YAŞADIKLARIMI SİZE ANLATAYIM TEKNE ALDIM 4.25 BOY 1,60 GENİŞLİK SUZUKİ DF 9,9 4 ZAMANLI MOTOR ALDIM 2.KİŞİ İDARE EDER FAKAT HAVA BOZDUGU ZAMAN ZORLUK CEKMEYE BAŞLADIK VE MOTORUMU DEGİŞTİRDİM.20 LİK 4 ZAMANLI ALDIM HAVA PATLAMIŞ VS VS HİÇ SORUN DEGİL GAZ VERDİGİMDE DALGANIN ÜSTÜNE CIKIYORUM. UMARIM ANLATABİLİYORUDUR.İSTERSENİZ İSATEK VEYA SAFTER BAKABİLİRSİNİZ.