domuz balığı nı balon balığı sanan insanım ben:D

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında berk75 tarafından paylaşıldı.

1. berk75

berk75 berk

Favori Kamış:
    veangce 210
    Favori Makine:
    catana 2500fc
    En İyi Avı:
    Çupra 600gr ve 450gr levrek
    sabaha at çekle başladım bir levreği tam kıyyıya alırken iğneden kurtuldu sonra yürüdüm biraz her yeri yokluyorum 500-600metre gittim atmaya başladım aman allahım pugachevs i kovalayan ne off dedim bi vursa,ya lüferdi,ya akya yada levrekti ama yüzgeçini gördüm biraz suyun dışarsına çıktı o an muhteşemdi o adrenelin ama diğer atışlarıma kovalamaca almayınca spini bıraktımbanghead küçük bi kasnak vardı yemli atacaktım bide çupra meram var yakınlarda ama bunlar nasıl bişeyler ama ilk önce yem bulmam lazım hemen kayaların altından 10 kadar yengec çıkardım tabi zahmetli iş sonra vardığımda bi adam vardı işçi gibiydi sanki geçen gün bana sormuştu burdan neler çıkar diye yaa bu kadar mı acınmaz balıklara 10-15 cm lik levrek koymuş iskleye içimden dedim hay senin yapacağın işe illaki küfür ettirecen banabanghead dedim içimden.. yemle almış levrekleri acıdım böle insanlar var işte..neresinden et çıkacaksa..cyrr şikayet etmek lazım da bizide umursuyan yok ne jandarma ne polis hakksızmıyım...
    neyse geçiyim ava adam gittikten sonra büyük çupra vurdu zaten ovuruş insanı hayal alemine götürüyor..çektim çektim balık gelior 2-3metre kalmışken kurtuldu ne dir bu şansızlık dedim bi an 1-2 saat geçti bişey yoktu hadi gideyim derken son atışı yapınca ama bilmiyorum bunun ne olduğuna ilk baş balon olduğunu sandım ama sonra aha bu domuzada benzio dedim iş işten geçmişti neyse ama o vuruşları almak bile güzel reeling
    'her gün balık tutulsaydı herkes balıkçı olurdu':D manzarası yeter
    eğer bilseydim ekosisteme zararlı bir balık olmadığını sallardım malesef çok üzüldüm

Ekli Dosyalar:

2. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Avlarının devamını dilerim.Şansın açık olsun :)