13/09/2015 Tarihli Zargana(Garfish) Avı KKTC

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında hasanlutfi tarafından paylaşıldı.

1. hasanlutfi

hasanlutfi Hasan Lütfioğlu

Favori Kamış:
    Shimano Vengeance
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    13/09/2015 Tarihli At-Çek Zargana(Garfish) Avı KKTC

Sezonu açmak için akşam üstü yola koyuldum hedef balığımda mineri(sarı kuyruk) vardı ancak merada 2 adet güzel zargana almayı basardım. herkese bol keyifli bol balıklı avlar
    reeling reeling
    https://www.youtube.com/watch?v=xrsIgLqKPWo

2. ANILKADİR

ANILKADİR anıl kadir

Favori Kamış:
    okuma spin 2,40
    Favori Makine:
    okuma sna 40
    En İyi Avı:
    tirsi-istavrit
    Tebrik ederim güzel av olmuş, ama güvenliğiniz için sahteyi balıktan çıkarırken bir alet kullanmanızı öneririm, Balık kafa atarsa sahte iğnesi elinize girebilir.

3. cypqo

cypqo murat özdemir

Favori Kamış:
    Daiwa Procaster
    Favori Makine:
    Daiwa Exceler
    Tebrikler, güzel av olmuş. Sahteler hakkında da bilgi verebilir misiniz? Rast gelsin.

4. shadowpane

shadowpane Hakan

Favori Kamış:
    Shimano Antares/Vengeance/SuperAero Lineaffe_Spider Surf Okuma_VSystem/hellios/x-safina
    Favori Makine:
    Daiwa_Entoh/Ballistic Shimano_Aernos/KİSU/BULL'S AlbaStar.Pasha 60
    En İyi Avı:
    Yayın/Turna/Alabalık Eşkina/Levrek/Palamut/Lüfer/Kalkan
    iyimiş vallahi at çek zargana :)

tebrikler başarılı bir av olmuş, böyle zargana görmeyeli uzun zaman oldu

5. hasanlutfi

Favori Kamış:
    Shimano Vengeance
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk

öncelikle herkese tesekurler ... cypqo arkadasım özelden mesaj yazmıssın cevaplamaya calıstım ancak forumda yeni oldugum için özel mesaj göderemiyorum şu an eger Facebooktan eklersen Hasan Lütfioğlu olarak yada özelden e-mailini atarsan sana mera hakkında gerekli bilgiyi verebilirim.kullandıgım sahteler hakkında ise genelde kendo ve rapala maxrap kullanıyorum sardine ve redhead modelleri favorim özellikle ikinci zarganada kullandıgım kendoyla her çeşit balık aldım gercekten süper iş yapan bir sahte

6. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    İstanbulda yaşadığım zamanlarda yakalamaktan ennn keyif aldığım balık budur.... Sanki kılıç balığı black marlyn mübarek... atlar zıplar kafa atar kudurur bi rahat durmaz....Kullandığım en kalın beden 0.20 olduğu için aha kopardı aha koparacak korkusu içinde ne adrenalin yaşatırdı bana....Hasan tebrik eder avlarının devamını dilerim Anıl arkadaşımın tavsiyesine ben de haklı... diyerek bağışta bulunmak istiyorum.Bu arada keşke ilk zarganayı alı koysaydın.Gördüğüm kadarıyla sırtındaki yara oldukça derin....

7. hasanlutfi

Favori Kamış:
    Shimano Vengeance
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    tavsiyeniz için teşekürler bir kazaya uğramadan eksikleri tamamlamaya çalışacm

gercekten KARAHANLI07 arkadasın dedıgı gıbı sankide kılıç balığı hem güzlü hem suyun üstüne çıkışı ile oldukça keyif verdi

ilk zargananın yarası beni de korkuttu ancak salıverirken epeyce bir bekledim ama suya girdiğinde yüzüşünde bir aksilik yok balon balıklarına yem olmazsa bence o yara onu öldürmeyecek daha önce zıpkınla dalış yaptığım sırada bundan çok daha kötü yaraların iyileştiğini gördüm umarım yaşamıştır artık kısmet

8. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Ben de balondan korktum zaten :eek:

9. recepkartal12

recepkartal12 recep

Hasan Lutfi kardesim merhaba, Girnede yasiyorum malum hastaligimizda balik fakat bir aydir bulabildigim bir zargana bitanede baracuda. Genelde Hz.omer turbesine alagadiye filan gidiyorum ama bir turlu mineri ile karsilasmak nasip olmadi, bir sene daha Kibristayim mineriyle karsilasmadan donmeyelim turkiyeye, millette sir gibi sakliyo meralari, senin avlari goruyiruz masallah allah arttirsin, sakincasi yoksa bi kac mera soylermisin mineri hakkinda. Simdiden tesekkurler.ozel mesaj yollayamiyorum

10. hasanlutfi

Favori Kamış:
    Shimano Vengeance
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    kardesim kusura bakma mesajını şimdi gördum uzun zamandır form a katılamadım eger hala daha Kıbrıstaysan sana karpaz bölgesinde mera tarifi verebilirm ancak Girne tarafında pek bir bilgim yok malesef