İlk Spin Tecrübesi..

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında hsyncl tarafından paylaşıldı.

1. hsyncl

hsyncl hüseyin

Herkese merhabalar,
    Affınıza sığınarak forumdaki tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olacak. daha önce bir kaç defa tekneden tecrübe edinme fırsatım oldu fakat spin avı olarak ilk kez ava gideceğim.. şu an elimde okuma ceymar cy 40 makina ile okuma 7 35 spin olta mevcut. ilk olarak bu takım ince bir misina ile bana yardımcı olur mu?
    levrek avı için tavsiye edebileceğiniz sahteler nelerdir yardımcı olursaniz çok sevinirim..
    izmirde avlak konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa özelden yazarlarsa bol bol dualarımı kazanırlar=))

Rastgele..:)

2. levrekçimetin

levrekçimetin metin oktay can

Favori Kamış:
    shimano blue romance
    Favori Makine:
    Daiwa saltiga
    En İyi Avı:
    levrek- 7 kg kofana-4,800kğ
    Süpermaxim 26 veya 28 misina işini fazlası ile görecektir sahte olarak ilk önereceğim raglou sedef ve mavi beyaz 8.5 /10.5/6.5 luk boylarda slikonlar olacaktır. Birde rever2see 7cm kırmızı göz sedef renkte bir maket balık merada balık varsa seni boş yollamaz. rastgele

3. hsyncl

hsyncl hüseyin

çok teşekkür ederim umarım boş dönmeyiz=))

4. Antuan

Antuan M.Fatih

Favori Kamış:
    Daiwa Crossfire 2.10 7-21
    Favori Makine:
    Okuma Deadringer 25 -Okuma Ceymar 40
    En İyi Avı:
    Levrek 4.7 kilo
    Sedef renk ve simli silikonlar çok yardımcı olur.Su çok bulanık ise Savagear Cannibal 8 santim Glow şiddetle tavsiye ederim.Su üstü sahtede çok iş yapanlar var ben Küçükkuyu tarafında bir türlü iş yaptıramadım orası ayrı

5. timursen89422

timursen89422 timur

Hemşehrim hosgeldin yol yakından Vazgeç diyecem ama hadi hayırlısı...
    Misina tavsiyesini arkadaşlarımız zaten vermiş . Sahte işi levrekte geniş yelpazeye sahip araştır is yapan sahtelerden... bana gore iki adet su üstü sahte 2-3 az dalarlı sert sahte ,bol miktarda Sedef, Simli ,aksiyonu yüksek silikon sahte bulundur3-5-7gr jig iğneler silikon için iyi iş gorur (acemilik varsa sert sahteleri ucuz yollulardan seçmeni tavsiye ederim atarken veya takılıp koltuğunda canın fazla acimaz)şimdiden rastgele...