Hobide Yeni

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında rohatyusuf tarafından paylaşıldı.

1. rohatyusuf

rohatyusuf Rohat Yusuf

Merhaba Abilerim Ben Bu Hobide Yeniyim Esenyurtta Oturuyorum Pazar Günleri Boşum Pazar Günleri Yakın Çevrelerde Balıga Giden Abilerim Varsa Onlara Eşlik Ede Bilirim Babadan Kalma Oltalarım Var Ve Babadan Kalma Merakım Var
    SAYGILARIMLA

2. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Aramıza hoş geldin kardeşim.Avcılar ambarlı sahili tam senlik mera...Lüfer zamanı küçükçekmece istikhameti bisiklet yolu tuprak ve kayalık alanda ve dalgakıran da istavrit zargana gece eşkina ala bilirsin.ama önce hangi balık hangi aylarda hangi takımla hangi yemle yakalanır ve o takımlar nasıl hazırlanır ve uygulanır bunları öğrenmeni tavsiyeederim.Sevgiler,

3. rohatyusuf

rohatyusuf Rohat Yusuf

Evet abicim bende bunu öğrenmek için tek gitsem birsey yapamayacam onun icin abilerle baliga ciksam nerde ne tutulur diye ogrenirim yakinlarda baliga gidecek olan varsa bende gele bilirim

4. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    İlk önce buradaki üst konularda ara sonra alt konularda ara sonra avlamak istediğin balık hakkındaki av raporlarını oku.genellikle insanlar yer belirtmese de saat kaçta hangi kamış makine misina takım yem hakkında bilgi mayetinde bilgi verirler... forumda konu aramayı beceremezsen google da yaz zaten ilk sırada balikavi.net in aradığın konuda ki sayfasının linki çıkar:thumb:

5. Gülistan

Gülistan İbrahim Gülistan

Favori Kamış:
    savegear
    Favori Makine:
    daiwa
    elindeki makine ve kamış nedir bilmem ama ben balığa tekneyle yada ailecek göl kenarına inmekteyiz yoksa senide yanımızda alırız.Sana taviyem kamışını makineni al bir av bayine git esenyurt ta mezarlığın arkasında bir av bayi var uygun fiyata ürün satmakta ordan 2 adet kıyıdan atacağını belirterek açık yeşil çapari ve kurşun al doğruca ilk otobüsle avcılar sahile kayalıklara in orda çapari atanların yanına geç at çek çünkü çapari ile balık sezonu açıldı ve kesin tutar tuttukçada bu işten zevk alırsın.Bu pazar avcılara öğleden sonra in gez kim nasıl tutuyor izle çok basit ve ucuz bir yöntemdir elindeki makine ve kamışın resmini yüklersen sana hangi avlar için uygun oldugunuda anlatırım.

6. rohatyusuf

rohatyusuf Rohat Yusuf

Teşekkürler abicim elimde babamdan kalma 3 tane oltavarr birtanesi buyuk ikitanesi kucuk bana göre ve capari takimimda var elimde bircok misene ve ignemde var cantamda baglamayi ogrensem evde kendim bile yaparim sizlede tanisip baliga gitmek isterim sizlerdende birsey ogrenmek için