Armutlu - marmaris(Turunç) av önerisi

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında rockerzeus tarafından paylaşıldı.

1. rockerzeus

rockerzeus murat

Herkese iyi avlar...

2016 ramazan bayramı tatili için önce Armutlu sonra Marmaris (Turunç bölgesi) programımız var.

Bölgeleri bilenler bilgi verebilir mi hangi balıklar için hangi yem ve oltaları kullanabilirim

Şimdiden Teşekkürler...

2. Einstein

Einstein Osman

Favori Kamış:
    İtalcanna Hexagon OB940 Casting Professional/Shimano Poison Adrena 264 UL/Daiwa Prime Caster 425-33
    Favori Makine:
    Shimano BioMaster 4000-SW-XG/Shimano Stella SW-B30000/Shimano Caius BaitCasting 3XSSS+1/ShimanoHG
    En İyi Avı:
    Zindandelen Torik 56 LBS 96 Cm 4.45 İnch/Perciformes Sphrayena 56 LBS 1.15 İnch 76Cm/Albacore 89 LBS
    Marmaris İcmeler mevkiinde iki sene önce cok bereketli avlarimiz olmustu.Cipura ve Lidaki bakimindan zengin bir bolge.Saniyorum ki Eylul ayiydi.Turunc mevkii hakkinda pek bir bilgim yok maalesef.Fakat size onerim sudur ki cipura icin gezer kursunlu dip takimi kullanmalisiniz.Levrek icin ise liman iclerini ve taslik bolgeleri tavsiye ediyorum.Spin avcilikla keyifli vakitler gecirebilirsiniz.Suyun durumu ve vakit avinizi sekillendirecektir.İyi aksamlar

3. BAHADIR HATİPOĞLU

BAHADIR HATİPOĞLU Bahadır

Bende bayramın hemen ertesi gün 8-12 tarihleri arası turunç un bi ilerisi kumlubükte olucam her türlü ekipmanı aldım sizde o tarihlerde ordaysanız av yapabiliriz benimde bilgiye ihtiyacım atçek üzerine yoğunlaşacağım ama kıyıdan melanur ve sargos için güzel avlaklar bulacağımı tahmin ediyorum