Artvin-Erzurum arası alabalık avı

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında ouz008 tarafından paylaşıldı.

1. ouz008

ouz008 OĞUZHAN

Forumda yeniyim aslında daha önce birçok forumda bulundum memleketim Artvin Yusufeli İstanbul da üniversite okuyorum 5 yaşından beri balık işine hasta birisiyim 4 yıl önce atçek balıkcılıgına merak saldım .

Gelelim konuya arkadaşlarımı memlekete götüreceğim alabalık avı yapmak istiyoruz erzurum ve artvin arasında ben genel anlamda avlak isimlerini biliyorum ama gitmek nasip olmadı forumda bölgede yaşayan ustalardan yardımlarını bekliyorum (konuyu yanlış yere açtıysam modlar düzeltirse sevinirim ) Şimdiden teşekkürler Rastgele ...

2. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Oğuzhan aramıza hoşgeldin kardeşim.Lakin bi sıkıntı var ki o da gerçek avcılar için levrek alabalık somon gibi kıymetli balıklar ciddi mahsemiyet içerir ve pek mera paylaşmazlar.Şahsen ben olsam balığın dğasını inceler ona göre şansımı alan denemesi yaparak tecrübe ederdim.Bildiğim kadarıyla bahsettiğin bölgede somon balığı bile yaşıyor ama nerededir nasıldır bilemiyorum.

3. CanEMiR

CanEMiR Emir

Kırmızı benek avı için ise Erzurum´un tüm kesimlerinde bolcana mevcut. Artvin tarafında ise Yusufelinde, Sarıgöl´e kadarolan yerde :)