Koltana Tekneleri

Konu, 'Videolar' kısmında mertparlak tarafından paylaşıldı.

1. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
  2. HastaRuH

HastaRuH Erkan

En İyi Avı:
    55cm zargana--60 cm Lüfer (Kofana)--70 cm 3.750 gr Levrek
    Balığı amatör balıkçı değil amatör tekne yakalıyor. Oltada ne vuruş ne kalama sesi hiçbirşey yok. Ticari balıkçılıktan daha zevkli değil yani.

3. sazancıı

sazancıı gökhan batu

Favori Kamış:
    Daiwa mini spin 180
    Favori Makine:
    Shimano catana 2500 FB (Fener Bahçe:)))
    En İyi Avı:
    55 CM. TURNA, 52 CM. SUDAK, 6,5 KG. AYNALI,5 KG YAYIN
    komik ötesi yakında bu teknenin çekeri kaç kg. diye konu açanda çıkar.

bu işte zahmetsiz balık yok ama illede kolay balık tutmak istersen bir sürü oyun var orada tut pardon oyna :)

4. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    benzinli olanları pahalı bunların..çok güçlü birşey alayım dersen bir dünya para:D o paraya 8mt tekne alırsınhihi

ayrıca ilk video..o limanda balık avı yasaktır... balık avının yasak olduğu yerde de av kolay yapılır...

5. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Kadir Abi paylaşmamdaki sebep kolay balık avı mahiyetinde değildi bunu alan arkadaşımız ikinci el aldı sıfır fiyatı bunların 2900 tl imiş alma sebebide balık avınla uzaktan yakından ilgisi yok kendisi kumandalı tekne hastasıdır ve bu tekne diğerlerinin yanında civata kalıyor :) tekneyi denemek isteyen bendim sebebi ise bunu imal eden kişi satarken yanında kamış makine ve bir adet sahtede gönderiyormuş ikinci el alınmasına rağmen satan arkadaşta bu takımları kutuya koymuş kamışı tekneden istavrit için ben aldım zaten :) bu teknenin bir diğer özelliğide arama kurmada kullanılması 4 metrelik fiber tekneyide çekti unutmadan zarganada suya iyide edildi :)

6. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Ustam inan çekeri baya bir var 4m`lik fiber tekneyi çekti çekerini sen düşün artık :)
    kolay balık peşinde hiç olmadım seninde dediğin gibi bu oyuncak yukarıda kadir abiyede dediğim gibi sadece merak konusundan balıkta denendi ama sen bana bir oyun tavsiye etmek istiyorsan tavsiyeni bekliyorum arada boş kaldığımda yada balığa gidemediğim günlerde oynarım artık :) ve unutmadan Bayramın Mubarek Olsun

7. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    öyle deme en son balığı kıyıya alan yine insan :) Ticari kısmını hiç düşünmemiştim Trolmü çektirsek ne yapsak :) yukarıdada anlattığım gibi bu oyuncağın alınma sebebi başka arkadaş bu oyuncakların hastası sizinde Bayramınız Mubarek Olsun