ilk balik avim....

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında Nautilus61 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nautilus61

Nautilus61 ümit

Favori Kamış:
    okuma octana spin , lineaeffe power drive surf
    Favori Makine:
    okuma raw II 55, trio 30s
    En İyi Avı:
    10cm istavrit :-)
    Merhaba arkadaslar ilk balık avımı paylaşacağım..

Henüz ilk okula gidiyorduk mahallede arada bir dereden glip gece abilerimizi görürdük merak ederdik hoşumuza giderdi anne bizde gidelim soyle babama daaa derdik tabiki koruyuc anne baba olunca herşeyde olumsuz bir cevap :) velhasıl mahallede kadri abi vardı birgün bizide götürdü gittik hep birlite tabi Oltamiz yok ilk defa misina nedir o gün öğrendim parlak saydam mavi renkti ilk gün tabi kadir abi bir iki tane tuttu biz göle başımızi uzatip haniii balık yok felan derken kadir abi sinirlenip bütün yemleri göle attı yaa abi yapma tutalım daha balık çıkmaz soyunun yüzecez dedi yüzdük ettik gelirken kadir abi bana bir tane kanca verdi ama o kadar mutluydum ki benim için çok mutluluk verici birşeydi çok sevinistim arada bir önce yağ dok pas tutmasin dedi bende hergün yagliyordm :) ama mjsinam yoktu tabi birgün odaya sinek gelmesin diye babam sineklik almış ende onunla balık tutma hevesiyle uğraştım ettim baktım ip söküğü gibi geliyo hemen dışarı çıktım bir iki tahta parçası buldum aldım geldim başladım sarmaya kardeşimden de yardım alarak epey bi sardim sonra kancayı bağladım ver elini dere ama annemden izin çıkmadı yok yok yok , gittik kadir abinin yanına abi bak annem sensiz gitmemizi istemiyo vs kadir abi oltalari hazırladi haydin dedi bende oltami aldım bu sefer doğru dereye gittik vee o gün ilk balığımi tuttum :) şimdi bazen 100 liraya misina görüyorum yahu gülmeden edemiyorum bana bu sineklik mutlulugunu vermiyo :) balıktan geri dönerken kadir abi bana misinayi nerden buldugumu sordu , sineklikten söktüm dedim gülerek :) o gün bana kendi misinasini vermişti ve ben ikinci mutluluğumu yaşamistim :)

2. Nixdorf

Nixdorf Ayhan

Favori Kamış:
    N.S. KN Saltwater 802M, Savage Gear MPP 2,51
    Favori Makine:
    Daiwa Legalis 3000 SH, D.A.M. Quick FZ 30
    :)
    Güzel bir anı Ümit.
    Kimi zaman sahip olduklarımızdan medet umuyor, bizleri mutlu etmesini bekliyoruz ama doğrusu yaptıklarımız, yaşadıklarımız bizleri mutlu etmeli.

3. Nautilus61

Nautilus61 ümit

Favori Kamış:
    okuma octana spin , lineaeffe power drive surf
    Favori Makine:
    okuma raw II 55, trio 30s
    En İyi Avı:
    10cm istavrit :-)
    Teşekkür ederim ayhan abi çok mutluydum ogün rabbim herkesin mutluluğunu daim eylesin inşaAllah

4. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    İlkler unutulmaz olur derler hep :) . Umarım hep böyle güzel ilkeri hatırlarsın . Bende 2 metre misine bir iğne ile dere kenarında çok kefaller tutmuştum küçükken :) .

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.