O ANADOLU AV MARKETİ YOKMU.....

Konu, 'Takım Çantası' kısmında salihh038 tarafından paylaşıldı.

1. xmanx06

xmanx06 ali

*** iyi günler.kusura bakma rahatsız ettiysem.trabbuco airblade ürün için yazıyorum.bende aldım ama kafama takılan bir kaç soru var.kolay bakım yazıyor üründe hiç bir yerinde vida yok.nerden yağlama yapacağız.birde kırmızı olan misinayı boşlayan kısım presli duruyor zamanla gevşeyebilir veya kırılabilir duruyo.bu konu hakkındaki fikirlerini alabilirmiyim

2. xmanx06

xmanx06 ali

makineyle ilgili kafamda olan birkaç soru

*** iyi günler.kusura bakma rahatsız ettiysem.trabbuco airblade ürün için yazıyorum.bende aldım ama kafama takılan bir kaç soru var.kolay bakım yazıyor üründe hiç bir yerinde vida yok.nerden yağlama yapacağız.birde kırmızı olan misinayı boşlayan kısım presli duruyor zamanla gevşeyebilir veya kırılabilir duruyo.bu konu hakkındaki fikirlerini alabilirmiyim

3. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    makinayı sökmemeni öneririm elinden böyle işler gelmiyorsa..durduk yere sökersin topluyamazsın....

senin makina diğer makinalardan farklı.. kolu çıkarıyorsun (sol taraf).. sonra aradaki maşonu ve yuvarlak plakayı.o plaka yı çevirerek çıkarıyorsun.. ordan açıp bakıyorsun içerde ne var ne yok:)
    diğer sorunu tam anlıyamadım..misinayı boşlayan dediğin yer neresi?

4. Querorz

Querorz Fatih

Anadolu Av Marketi'yle ilgili bir başlık açmayı düşünüyordum. İyi oldu bu başlığı görmem. Bütün mağazalara bakıp hiç birinde bulamadığım 2 tane sahteyi Anadolu Av Marketi'nde bulmuştum. Mepps Fire Tiger ve Rover 98... Hakikaten başka hiç bir yerde olmayan ürünler. Şu an bile yoktur muhtemelen ama bu adamlar bulunduruyorlar nasıl başarıyorlarsa. Helal olsun.

5. MADMAN

MADMAN KEMAL

Favori Kamış:
    DAİWA TOURNOMENT 270 AGS+ DAİWA TATULA 210 YUKI TAYLOR Q5 420 SURF
    Favori Makine:
    SHİMANO AR-C AERO CI4+ 4000XG DAİWA TATAULA R BAİTCASTİN OKUMA salina sa 2 16000 Daiwa Caldia 4000
    En İyi Avı:
    sevgili eşim :)
    SA

Anadolu av marken gerçektende güvenilecek ve gönül rahatlığyla alış veriş yapılacak bir adrestir hakan bey ve erhan bey işinde başarılı, bilgili, tecrübeli, ve güvenilir insanlardır. kesinlikle bu adresi tavsiye ederim, siparişinizi verin ve gözünüz arkada kalmasın. :thumb:

6. HakanDurgut

HakanDurgut Hakan

Favori Kamış:
    SavageGear Bushwhacker XLNT 240cm 10-40gr
    Favori Makine:
    SHIMANO Stradic CI4 3000F
    En İyi Avı:
    88cm 4kg Yayın (spin takım ile)
    Gerçekten sevdiğim bir firma alışverişlerimde sorun yaşamadım hediye bile göndermişlerdi :) Dürüst olduklarını düşünüyorum tavsiye ederim..

7. xlboxer

xlboxer davut

Favori Kamış:
    KUDOS IM-7
    Favori Makine:
    TRİO - 55
    En İyi Avı:
    53 CM TURNA
    stokta yoktur falan diyorsun arıyorsun temin eder gönderirim diyor , aradan 1 hafta geçiyor ne malzeme var ne haber ne de teslim . ayıp ayıp esnaflık böyle yapılmaz internet müşterisi müşteriden sayılmıyor demek ki ....

8. nester

nester Ersin

birde listeleri güncelleseler çok iyi olcak da.onun dışında yardımsever olduklarını düşünüyorum.

9. xlboxer

xlboxer davut

Favori Kamış:
    KUDOS IM-7
    Favori Makine:
    TRİO - 55
    En İyi Avı:
    53 CM TURNA
    VEDAT ABİ SEN YAPMA BARİ