O ANADOLU AV MARKETİ YOKMU.....

Konu, 'Takım Çantası' kısmında salihh038 tarafından paylaşıldı.

1. salihh038

salihh038 salih gülücü

Favori Kamış:
    sheakspare deciver 1.80m 5-25 gr,ron thompson tyran 2.40cm 10-40gr - shımano catana 2.70cm 10-30 gr
    Favori Makine:
    trabbuco air blade 2000 shımano exage 2500fc okuma trio30s -okuma safina pro 25,balzer galaxy670
    En İyi Avı:
    tatlı su levreği 28 cm ,turna 102 cm,sazan 15kg tatlı sukefali 980gr
    Herkese selamlar ve hayırlı ramazanlar dediğim gibi o anadolu avmarketi yokmu şaka bir yana ziyaret etmeye gelmiyor hemen eline bir iki parça bişi tutuşturup gönderiyorlar :) sağolsunlar buda son seferden

işte bu makina ve kamışı elime tutuşturup yolladılar iyikide öyle olmuş:)

makina:trabucco air blade komple sertleştirilmiş alimünyum 7+1 bb 20 calibre

kamış:sheakspere deciver 1.80cm 5-25gr atar

herşey için teşekkürler anadolu avmarketi yine gelicemmmm....

sağlıcakla kalın..

2. yakamoz07

yakamoz07 ibrahim

Favori Kamış:
    shimano exage 270 mh 14-40
    Favori Makine:
    okuma rtx 40
    En İyi Avı:
    sazan 4 kilo
    güle güle kullanın. makine özellikleri güzel ve sağlam gibi. Makina benimde aklımda. yorumlarınızı bekliyoruz.

3. Rüzgar

Rüzgar Rüzgar Devrim

Anadolu av marketi güler yüzlülüğü ve müşteri memnuniyetini gerçekten ön planda tutan ve önem gösteren insanlardır, hem Hakan bey hem Erhan bey her ikiside anlayışlı ve son derece yapıcı insanlardır ensaf gibi esnaflar sağolsunlar, bir çok alışverişim oldu ilk tercihlerim arasındadır ve her ne sıkıntı olursa olsun alışverişinizde kesinlikle çözüm sürecinde olabildiğince fedakar ve yapıcıdırlar..

Hayırlı olsun yeni ekipmanlarınız iyi günlerde kullanın.

Son düzenleme: 14 Temmuz 2013
  4. miller01

miller01 ali ihsan

Favori Kamış:
    OKUMA V SYSTEM 240cm DAIWA REGAL TELESPIN 15-60GR 2.75M
    Favori Makine:
    SPRO Passion 720 Ryobi Ecusima 4000 VI,Okuma Trio 55 Red Core
    En İyi Avı:
    SIRA ONDA...
    Çok tehlikeli çoook,hele ki spinciyseniz anında zarara sokuyor insanı hihi reeling mrsparkle

5. Pascal33

Pascal33 Bora

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.70 Spin Kamış
    Favori Makine:
    shimano technium 3000 sfc
    En İyi Avı:
    Levrek 2.5 Kg
    Anadolu av marketimde onlinealışveriş yaparken dikkat edeceğiniz en önemli nokta stok durumunu teyit ettiriniz,bakkal dükkanından kötü bir sistemleri var,çok amatör çalışıyorlar,ben dört defa stokta görünüp mal olmadığı için sıkıntı yaşadım ama madur etmiyorlar parayı iade ediyorlar.

6. AnadoluAvMarket

AnadoluAvMarket AnadoluAvMarketi

Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Sizlerden aldığımız güçle emin adımlarla ileriye doğru bakıyor ve yürüyoruz.

7. Evrensel

Evrensel Evrensel

güle güle kullanın. makina'nın 20'lik olması dikkatimi çekti. tam istediğim calibre. peki biraz yorum yapabilir misiniz makine hakkında.ağırlığı, sarımı vs.

8. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Çok ama çoooook dikkatli olmak gerek. :confused: :confused:

Selam verir elini uzatırsın, sonra da kolunu kurtaramazsın.:p :p

Eh, esnaf olmak ta ayrı bir erdem ve maharet işidir. Bunu en güzel şekilde size uygulamışlar.:p Kendilerini kutlarım.:thumb: :thumb:

Güzel günlerde, zevkle kullanman dileklerimle.

9. Rüzgar

Rüzgar Rüzgar Devrim

Bahsini ettiğiniz konuda bir çoğu alışveriş marketlerinin sıkıntıları var ve biz alışveriş yapan insanlar artık bunun farkındayız telefon ile teyd etmeden sipariş geçmiyoruz.
    Eh binlerce çeşit ürün yelpazesi olan bu sektörde ciddi anlamda kolay değildir anlık stok takibi ve güncellemesi 4x4 olmalarını hepimiz isteriz tabiki ama zor iş gerçekten.

10. AnadoluAvMarket

Bora bey eleştiriniz için teşekkür ederiz.İmzanızda belirttiğiniz üzere Anadolu Av Markete umarım gizli bir hayranlığınız vardır.
    Hem sanal hemde Fiziki mağaza olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.Özellikle Amatör Balık avcılığı konusunda deneyimli personelimiz 7/24 Tüm Türkiye'nin en doğusundan en Batısına hizmet etmeye devam etmekteler.İlk defa "bakkal dükkanından kötü bir sistemleri var,çok amatör çalışıyorlar" eleştirisi ile karşı karşıya kalmak bizi bu konuda düşünmeye itmiştir.
    İnternet mağazacılığının en önemli yanı ürün çeşitliğinin çok olması en olumsuz yanı ise stok takibidir.Her ne kadar aynı zamanda fiziki mağazamız olması sebebiyle ürünlerin büyük bir çoğunluğunu stok olarak bulundursakta, raf maliyetinin yükselmemesi vede ticarette devamlılığı sağlamak açısından bazı ürünleri itahalatçi depodan temin ederek sanal mağazamızdan satışını yapmak durumundayız.Stoklu olmayan ürünü sanal mağazada sunmasak bu sefer ürün çeşitliği az olacak ülkenin her yerine hizmet götüremeyecek ve örneğin size depodan temin ederek gönderdiğimiz ürünlerin varlığından bir haber olacaktınız belkide bulamayacaktınız.Ülkemizdeki avcılık sektöründeki tedarikçi firmalar iş ortakları olan sanal mağazalara stok bilgisi vermemektedirler.Bu konuda malisef sınıfta kaldık.Özellikle elektronik sektöründe tedarikçi sanal mağaza ortaklığı bu konuda bir hayli yol almıştır.Her şeye rağmen kendi stoğumuzda bulunmayan depodan temin edilecek ürünleri kendi imkanlarımızda bir şekilde stok durumlarını büyük bir efor ve emek harcayarak öğrenmeye çalışıyor ve kendi sistemimiz güncel halde tutmak için gereğini yerine getirmeye çalışıyoruz.
    Bunun yanında ithatçi firmalara yaptığımız ürün danışmanlığı hizmeti yanı sıra ürünlerin orjinal katologlarında bulunan açıklamaları ekibimiz tarafından çevrilerek Türkçeleştirilmek te ve kendi bilgilerimizde harmanlanarak tanıtımı yapılmaktadır.Bir çok sanal mağaza sitemizden bu bilgileri kopyala yapıştır mantığı ile alarak kendi sitelerinde yayınlamaktadırler.Bu gün bir çok sanal mağazanın ürün açıklamalarında "anadolu av market olarak tavsiye ediyoruz " vb bize ait açıklamaları görebilirsiniz.
    Bunun haricinde bu güne kadar isterse 1 tl lik alışveriş yapsın hiç bir müşterimizi mağdur etmedik kullanıcı hatası ile bozulan ürünlere dahi yeri geldi ithalatçi firmadan onay çıkmadığı halde garanti uyguladık ve mümkün olduğu kadar ürünün dışında muadili bile olsa müşteri onayı olmadan farklı bir ürün göndermedik ve bilgi ve birikimlerimizi her müşterimizle paylaştık.Bizimle alışveriş yapanları dostumuz olarak gördük. Kısa bir süre içerisinde Edirne'den Artvin'e kadar Türkiye'nin her noktasında ulaşmadığımız il kalmadı. Bugün her ilimizde Anadoluavmarketi.com dostları var.
    Eleştirinizi dikkate alarak yeni sistemler üzerinde çalışmalarımız devam edecektir.Saygılarımızla...

11. AnadoluAvMarket

Tevfik bey teşekkür ederiz.Salih beye bu son gelişte öyle oldu koltuğunun altına sıkıştırıp gönderdik...

12. salihh038

salihh038 salih gülücü

Favori Kamış:
    sheakspare deciver 1.80m 5-25 gr,ron thompson tyran 2.40cm 10-40gr - shımano catana 2.70cm 10-30 gr
    Favori Makine:
    trabbuco air blade 2000 shımano exage 2500fc okuma trio30s -okuma safina pro 25,balzer galaxy670
    En İyi Avı:
    anadolu ile ne sorun yaşadınız bilmem ama benim avmarketi.com ile yaşadığım kadar değildir geçen yıl ron thompson tyran teleskpik kamış siparişi verdim 10-40gr atar 2.40m boy kamış geldi ilk ava çıktığımızda arkadaşım sen bu kamışın boyunu 2.40m almamışmıydın diye sordu bende evet dedim bu kamışın boyu kısa dedi ölçtük kamışın boyu 2.23m geldi şok oldum hemen irtibata geçtim durumu anlattım aynen verdikleri cevabı söylüyorum kamışın boyunun 2.4m değilde 2.23m olması tamamen ithalatçı firmanın suçu biz boy kontrolü yapmadan kargoluyoruz ürünleri cevap bu bu kalitede bir hizmetten sonra anadoludan alışveriş yaptım yaklaşım ilgi ve alaka harika stok konusunda bir sıkıntı olursada emin olun verdiğiniz paranın ve aldığınız ürünün üst kalitesi ile kendilerini affettirmesini ve müşterinin mağduriyetini gidermesini çok iyi biliyorlar selamlar

13. salihh038

salihh038 salih gülücü

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    iyi dilekleriniz için teşekkürler makinayı hiç düşünmeden alın sağlamlık konusunda sıkıntınız olmasın havacılık sanayisinde kullanılan 7075 t5 sertleştirilmiş alimünyum dan imal bildiğiniz üzere bu metal av tüfeklerinin kasa kısımında da kullanılıyor hafif ve çok sağlamdır bende havacılık sektöründe çalıştığım için bu metale aşinayım f-16 savaş uçağının yapımında kullanılan metal ile aynıdır selamlar

14. salihh038

salihh038 salih gülücü

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    kesinlikle iyi dilekleriniz için teşekkürler

15. zucchero

zucchero Bora

Favori Kamış:
    Cormoran Bull Fighter 2,10mt 10-40gr, Shimano Alivio CX 2,10 7-21gr
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SFC, Daiwa Sweepfire 2500
    Anadolu avmarketi hem malzeme çeşitliliği, hem de ürün danışmanlığı konusunda gördüğüm en iyi yer. Rahat rahat rafları dolaşıp istediğim gibi karıştırmama izin vermeleri de cabası :D Ama handikapı hiç aklınızda yokken dükkandan elinizde fazladan 3-5 malzeme ile çıkabiliyorsunuz :D

16. darthvader61

darthvader61 Mehmet

Favori Kamış:
    Shimano Technium DF 270 MH // Shimano ForceMaster 240M 10-30
    Favori Makine:
    Shimano Biomaster 4000 FB // Shimano Rarenium 3000 SFA
    Aklınızda acaba sıkıntı olurmu diye sorgulamaya gerek kalmayacak kişilerdir. Stok durumunda sıkıntı varsa iadesini sorunsuz yaparlar. Eğer diğer mağzalardan temin etme durumlarıda varsa kullanıcı memnuniyeti için her şeyi yaparlar. 3 yıldır devamlı telefonla görüşür muhabbetimi eder alışverişimi yaparım.

Stok durumunuda netleştirmek için rahatlıkla telefon açıp öğrenebilirsiniz.

17. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Benim içinde her yönüyle örnek olması gereken bir yapıdasınız.

Ülkem oltacısı,balık tutma hobisine pek sahip olmadan,hasbel kader bu işesoyunmuş kişiler yüzünden birçok gayri fonksiyonel ürünler kullanmak durumunda kalmıştır.

Ama gerek konu hakkındaki tecrübe ve bilginiz,her iknizinde balık tutmayı bilmeniz ve sevmeniz,helede Hakanın bu konudaki tutkusu işinizede yansımakta ve sizi ayrı bir konuma oturtmaktadır.

Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim

Sevgiler

18. Pascal33

Pascal33 Bora

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek 2.5 Kg
    Farkındalık tecrübe ile kazanılır,tecrübe ise kötü bir öğretmendir,önce yaşatır sonra öğretir,sanal alışverişte ise öncelik güvendir,bu konunun savunulacak bir tarafı yok,zaten online av malzemesi satan siteler böyle çalışmaya devam ederlerse insanlar yavaş yavaş e bay a yönelecek,öyle de oluyor,gönül ister ki Türk firmalar kazansın,para dışarıya çok gitmesin.

19. Pascal33

Pascal33 Bora

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek 2.5 Kg
    Hakan Abi hayranlığım yok,tam tersi antipatim var,sizin firmaya özel değil,sanal av mağazası olan tüm ülkem firmalarına,sizden son verdiğim dört siparişin hemsinde stok durumundan sıkıntı yaşadım,tekrar belirteyim mağdureyetim yoktur ama biz avcılar yeni oyuncağımızı bekler gibi malzemeleri beklerken insan ister istemez hayal kırıklığına uğruyor,internet üzerinden alışveriş ülkemize yeni gelmedi,ben yıllardır internetten alışveriş yapıyorum ilk kez av malzemesi satan yerlerde yaşadım bu sıkıntıları,ama gel gör ki altyapı oturmadan biraz aceleye gelmiş gibi,kervan yolda düzülmez,ben de inanın ülkemden alışveriş yapmak istiyorum ama artık alışverişlerimi e bay üzerinden yapıyorum,uzun vadede yerli müşteri böyle giderse uzaklaşacaktır,siz hedeflerinize ulaşmışsınızdır,sektörde hızla ilerliyorsunuzdur vs,ama kral çıplak.

20. Pascal33

Pascal33 Bora

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek 2.5 Kg
    Yaşadığım sorun net bir şekilde belirttim,bizim abdurrahman çelebimiz anadoluavmarketidir, başaka sitelerin çok daha kötü olduğunu biliyorum,yurt dışı hariç,ama en sağlıklısı Türkiye için mağazadan gidip alışveriş yapmaktır,online mağazalara müşterinin güveni hızla azalmaktadır.