DAİWA SHORELINE SHINER SL170F KARADENİZ İÇİN RENK TAVSİYESİ

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında alestaolta tarafından paylaşıldı.

1. alestaolta

alestaolta Abdurrahman Yolcu

Favori Kamış:
    Major Craft KG Evolution KGS-962M 290 CM 15-42 GR Daiwa Crosscast S 762 XULS 228 CM 1-10 GR
    Favori Makine:
    Daiwa Theory 4000 Daiwa 14 Exceler 2004
    Anladığım kadarıyla karadenizde bu sahteler baya bi verimliymiş bende batı karadeniz bölgesinde avlanmayı düşünüyorum aksiyonu ve atış erimi olarak başımı ağrıtmaması için bu sahtelerden almayı düşünüyorum sizlerden ricam kullanan arkadaşlar varsa renk tavsiyesinde bulunubilirlermi acaba.
    SG Blue-Sprat OB
    3D Burning Sardine
    Chart Back Pearl
    Flash Laser Halfbeak
    Laser Sardine
    SG Sardine RB
    Sleepless Castle
    Flash Laser Halfbeak

2. pirana19

pirana19 Serhat ÖZER

Favori Kamış:
    OKUMA SALİNA 240 10-40
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000CFB
    Hepsi ama özellikle chart ve Flash Laser Halfbeak. Bulanıkta chart rakipsizdir.
    SG Blue-Sprat OB rengini kullanmadım, görmedim ama gece ve sabah suyunda çalışacağını düşünüyorum.

3. alestaolta

Favori Kamış:
    Major Craft KG Evolution KGS-962M 290 CM 15-42 GR Daiwa Crosscast S 762 XULS 228 CM 1-10 GR
    Favori Makine:
    Flash Laser Halfbeak acaba hangi resimdeki 4 cü sıradaki mi yoksa en alttaki mi birde 17 cm lik mi daha avcı olur yoksa 14.5 cm lik mi

4. pirana19

pirana19 Serhat ÖZER

Favori Kamış:
    OKUMA SALİNA 240 10-40
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000CFB
    En alttaki. 14,5 daha ideal olur zaten atış mesafesinde çok ciddi farklar olmayacaktır. Benim tavsiyem bu fiyatlı yemlerin yanında kendo seabass ları da incelemeniz. Çok iyi bir benzeri olup atış mesafesi bu ürünler kadar başarılı değildir. Fakat en son levreğimi o yemle aldım yaklasık 2.5 kg idi. Ayrıca strike pro eg 031 modelinin 005 renk olanını gece avında şiddetle tavsiye ederim.

5. alestaolta

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Serhat bey cevaplarınız için çok teşekkür ederim size bir sorum daha olacak Daiwa Tournament 8 yeşil renk 0.14 mm lik örgü kullanacam yaklaşık 10 kg çekerli bir örgü sizce leader kullanmalımıyım kullanmam gerekirse flurokarbon misinamı ve kaç mm lik kullanayım.