ahmetbeyliden zodiak ile açılıcam ve acemiyim tavsiyeleriniz..!

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında ismailzturk tarafından paylaşıldı.

1. ismailzturk

ismailzturk İsmail Öztürk

Merhaba degerli abilerim ve kardeşlerim bende balık tutma işine gönül veren ama çok yogun iş temposundan fırsat bulan biri degildim ama artık işler degişti.:) Sizlerden bi kaç yardım istiyorum.Daha önce bi kaçkez tekneden ava çıkmış azdaolsa başarılı olmuş şanslı bir oltacıyım .:) Uzun zamandır forumu takip edip ve araştırıyorum çok şey ögrendim ögrenmeye devam ediyorum.Emeği geçen büyüklerimize yürekten teşekkür ediyorum hergün gezdigim bakmadan yatmadıgım bir site.

SORULARIM
    Ahmet beyli tarafında yazlığımız var bi abiminde zodiak botu var ahmetbeyliden açılırak avlanamyı düşünüyoruz nasibimize ne gelirse..Size sorucaklarım acemi oldugumuz için mazmoz yapsak faydasını görürmüyüz.Ve kullanmamız gereken yemler.
    bir diger sorum ahmetbeyli tarafları verim olarak nasıldır.Çok av yapan bigrup yok yani buda oraların avlaga uygun olmamasımı (verimsiz olması) yada insanların tercih etmemesimi.
    Son sorum oralara yakın bildiginiz avlak varsa paylaşıp yol göstermeniz beni çok memlun edecktir saygılar.:)

2. enginköp

enginköp engin köprülü

Merhabalar ismail bey ;
    o bölge genellikle balçik dip yapisina sahip.hal böyle oluncada genelde verimsiz bir bölge.bölgeyi cok iyi taniyanlar ahmetbeyli - özdere hatti aciklarinda belli mercan taslari oldugunu söyluyorlar.o taslarda antenli mercan da dahil guzel baliklar alindigini duyuyorum.ama o taslari bulmak icin ya bilen birine yada iyi bir balik bulucu ve zamana ihtiyaciniz olur.
    Özdere limanin karsisinda cöplük denen bir bölge var.orayi bulmaniz daha kolay olur.
    Acilirda balcik dibe denk gelirseniz bol bol gopez ve mandagöz cikiyor...
    Cok yem aramaniza gerek yok bence.sülünez isinizi görecektir ve o civarda bulmasida kolay olur.
    Rasgelsin.

3. ismailzturk

ismailzturk İsmail Öztürk

teşekkür ederim engin bey çok sagolun