Bursa tatlısu yardım ricası

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Nakre tarafından paylaşıldı.

1. Nakre

Nakre Erkan Yılmaz

En İyi Avı:
    100 gr. Çapak
    Merhaba,

Yarın (10.08.2014 Pazar günü) Bursa ve civarında güzel balık yakalayabileceğim bir yere gitmek istiyoruz. Maalesef yıllardır (30 yıl) bir yerlere gidip duruyoruz ama kızılkanat, çapak, ufak turna harici balık yakalayabilmişliğimiz yok. Babam da 69 yaşına geldi, gençken bi yılan balığı yakalamış onu anlatır durur, başka da bir numaramız yok. :) Beraber ordan oraya gezer amatörün amatörü şeklinde olta atar dururuz. Bursalı bir arkadaş, nereye hangi yemle gitmemiz gerektiğini özelden veya genelden bize anlatabilir mi. Bu sefer gerçek bir balık (eve gidince balık yakalmış bunlar desinler) yakalamak istiyoruz. Bursa ve 100 km civarı yerlere gidebiliriz. Uluabat gölü ve İznik gölü diyenler olacaktır elbette ancak nokta atışı yaparlarsa sevirinim. Zira daha önce bu göllerin çeşitli yerlerine gittik ancak her 2 gölde de gittiğimiz her yer çok sığ idi ve hiç balık vurmadı.

Yardım edecek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler, yarın gelmek isteyen olursa özelden belirtebilir. (Gidiş saatim 10:00 - dönüş 19:00)