BAYRAMDA TURNA VE KEFAL AVI VE ESKİLERDEN BİRKAC RESİM

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında adem yurtseven tarafından paylaşıldı.

1. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    KULLANILAN MALZEME
    OKUMA 270 SPİN KAMIS
    OKUMA AVENGER 30b MAKİNA
    4CM SUNİ CEKİRGE 3 NUMARA MEPSS VE DEGİŞİK SAHTELER

bayramın 2. günü için sevgili abim adasım adem abi ile planlar hazırlandı.bütün hazırlıklar tamamlandı ve sabah 5 te avlak kenarına indik fiber tekneyi suya indirmemiz biraz zamanda alsa 5:30 da suda idik..
    Basladık atceke adem abi nokta atısı yapacagım diye sahteyi takmadıgı dal agac kökü kalmadı tabi olta kurtarmaktan balık tutamıyoruz derken benim remixson 3 numara tw meps e bir vurus aldım balık kafa atıyo ama dedim adem abi kücük bi turna herhelde derken baktık gelen kefal yaklasık 35 cm boylarında.tabi bu balık bizi gaza getirdi atceke devam bi yandanda adem abi allahını seversen nokta atısı yapma kurban olayım kürek cekmekten anam agladı olta kurtarmaktan bıktım derken benim kalama cırlamaya basladı kısa bi mücadelen sonra 42 cm lik turnayı tekneye alabildik teknede resim cekemedik .. aradan bi yarım saat gecti ve günes iyiden iyiye kendini hissettirmeye baslamıstı ki adem abinin kalama cırladı ben dedim yine nokta atısımı yaptın abi dememle turna su üsünde parakendeler atmaya basladı yaklasık 55 cmlik turnayı kepcesiz suya alabildik..bende 3 nuara meps ile suyu tararken cok sayıda kefal vurusu alıyordum turnadan sıkılınca mepsi cıkarıp 4 cm lik fladen cekirgemi cıkardım ve suyla bulustum ve inanmazsınız keflaller costu en az 10 atısımın birinde kefal almaya basladım adem abide dayanamadı vede aynı modelin farklı bi renginide o taktı basladık kefal avlamaya saat 13 civarı arkadaslar biz balık yemeye geliyoruz balık yoksa teknenizi deleriz diye tehdit edince dedik hem kenara cıkıp biraz bişiler atıstıralım hemde balıkları arkadaslara verelim.kenara cıktıgımızda livarda yaklasık 20-25 adet kefal ve 2 adet turna vardı..
    herkesin gecmiş bayramı mübarek igneniz keskin olsun..
    birazda resim ve videolar

http://www.youtube.com/watch?v=JYYkj7hfdJM

http://www.youtube.com/watch?v=Y0Ga8mo6gOo

http://www.youtube.com/watch?v=gljYg7K3vCw

http://www.youtube.com/watch?v=Q1SiHoAyspA

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Adem, neyin peşindesin anlamak mümkün değil:confused: Isıtıp ısıtıp koyuyorsun aynı fotoları:( geçen yılın fotolarını on gün önce yeniymiş gibi yedirdin (ben dahil),daha on gün geçti yine aynı fotolar:mad: nedir abicim amaç,bizimi test ediyorsun:confused: psikolojik bir sıkıntımı söz konusu:confused:

3. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    NİGHT FİSHER ABİ KONUYU YANLIS YERE ACMISIM O YÜZDEN TEKRAR ACTIM KUSURA BAKMA TATLI SU AVCILIGI DEGİLDE KIYIDAN BALIK AVCILIGI BÖLÜMÜNE ACILMIS KONU SEN SİTEM ETSENDE BEN TESEKKÜR EDERİM SANA ABİ SİTEYİ COK İYİ TAKİP ETTİGİN İÇİN HEMEN HEMEN HER KONUDA CEVAPLARIN VAR CANIN SAGOLSUN ABİ FIRCAYIDA ATTIN AKSAM AKSAM:D

4. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
  5. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    ABİ DEDİMYA BASLIKTA ESKİLERDEN Bİ KAC RESİM DİYE YA BEN SPİN AVCISIYIM ÖYLE TIRIVIRI AG ELEKTRİK BİLME NE ZIKKIM KULLANMAM İKAMET ETTİGİM YERDE SPİN AVI YAPABİLECEGİM Bİ AVLAK YOK ANCAK BAYRAMDAN BAYRAMA MEMLETTE GİDİYORUZ BALIGA DURUM BÖYLE OLUNCA BAYRAMDAN BAYRAMAA:D:D:D

6. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Maymun ettin beni akşam akşam be Adem:) başlığı değiştirmişin bu sefer:D neyse seneye yaşarız in. hep beraberde,bi BAYRAM TURNASI VS. raporunda görürüz yine senin kareli gömleği:D