Unkapani Köprüsü Balik Avi Sonucu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında djgoldıe tarafından paylaşıldı.

1. djgoldıe

djgoldıe Gürkan

Favori Kamış:
    iş yapan tüm setler :)
    Favori Makine:
    Remixon
    En İyi Avı:
    2.5 kg levrek
    evet abilerim kardeşlerim unkapanı balık avımın sonuçlarını sizlere aktarıyorum..

öncelike ressim çekemediğim için malesef resim koyamıyorum kusuruma bakmayın..

sabah saat 5 te kalkıp haazırlandım takımlarımı önceden akşamdan hazırlamıştım zaten

kullandığım malzemeler:

beden 0.10
    köstek 0.10 sarı flar ve parlak kırmızı flar

bedendeki iğne saysı : 9

kurşun ağırlığı 35 gr

evet sabah 5 te kalkıp hazırlandım ve 6 gibi unkapanındaydım hemen oltalarımı açıp çaparimi oltama taktım kovamı su ile doldurup hadi bismillah dedim ve ilk atışım inanmıycaksınız ama daha suya değmesiyle oltanın ucunun eğrilmesi bir oldu :) tam 9 iğnenin 9 uda doluydu :) maşallah beaa :):)

ikinci ve 3 üncü atışlarda aynı şekilde gelince benim keyfime diyecek yok tabiki gaza geldim b kere aynen atışlara devam daha sonraki her atışım en az 4 yada 5 istavritle sınırlı kaldı ....

saat 5 ten 9 a kadar kovamda en az 3 kilo balık oldu zaten

gidiyimmi eve dedim ama balık sevdası bu ne gitmesi devam dedim bikere :)

9 dan öğleden sonra 1 e kadar kovada 5 kilo harbi harbi istavrit oldu kraçe dedil he baba istavritti bunlar günümü bu şekilde bitiridim ve eve döndüm

tabi dönene kadar ise başım ağrıdı her kovayı gören balıkları bana satsana dedi bende onlara cvp vermekten yoruldum sonuç olarar satmadım çünki onları yakalamak için emek harcamıştım bilmem bana katılan arkadaşlar olurmu

bu arada bu sıralar unkapanı köprüsü çok bereketli her kese tavsiye ederim belki yarın sabah gene giderim kalkabilir isem katılamk isteyen arkadaşlar olur ise buraya cvp larını yazabilirler ...

2. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Resim olmadan av raporumu olur;) ben 5 kilo istavrit tutsam hemen bir sütüdyoya gider resim çektiririm:D :D

akşama tava ziyafeti var sizde o zaman ,afiyet olsun:)

3. djgoldıe

djgoldıe Gürkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Remixon
    En İyi Avı:
    2.5 kg levrek
    yaw mehmet abi bu kadar tutacağımı bilseydim stüd yoyu oraya taşırdım ama tahmin dışı oldu be abi valla ama bidahakine söz koyucam resim bu seferik böle oldu idare edin abi kusura bakmayın sakın :):)

4. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    Tebrik ederim güzel av olmuş,

O kadar tazecik balığı ne yapacaksın.?

Salamura olayını biliyorsan bir kısmını salamura yap bari.

Tekrar tebrikler.

5. djgoldıe

djgoldıe Gürkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Remixon
    En İyi Avı:
    2.5 kg levrek
    bu arada mehmet abi unuttum sölemeyi acayip tava yaparım ben istavriti buyur gel misafirim ol abi beraber yiyelim ordada sabah balığa gidelim yani :):):)

6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ellerine sağlık afiyet olsun kardeş bakalım birdaha balık bulabilecekmisin kısmet bu onun için makinan herdaim hazır olacak inşallah bundan sonra makinan yanında olur ve böyle güzel bir gün daha yaşarsın:)

7. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Bende çok severim mis gibi kokar istavrit tavada ,afiyet olsun benim yerimede yersiniz:)

8. djgoldıe

djgoldıe Gürkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Remixon
    En İyi Avı:
    2.5 kg levrek
    Tarkan abi salamuraya gerek yokki abi evde 4 kişilik bir boğaz ekibi var 1 tane kalırsa onuda kedilere veririm ben valla :):):):)

9. djgoldıe

djgoldıe Gürkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Remixon
    En İyi Avı:
    2.5 kg levrek
    kısmet aytekin abi inşallah olur bir daha kısmet ve bu arada gelmek isteyen var ise unkapanına yazın abilerim buraya gelmek isteyen olur ise bende kesin gelirim yani

10. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    tebrikler güzel av olmuş

11. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    istavrit super balık yahuu ınsanı eglendırıyo sevındırıyo, tebrıkler cok guzel av:)

12. Cocomiuo

Cocomiuo serkan

BEKLERİZ

Merhaba arkadaşlar bu gece 00:00 de unkapanında olacağım sabah 8 , 9 arasına kadar da kalmayı düşünüyorum havanın kötü olmasına aldırış etmeden gelmek isteyen varsa semaverde çayım demli olacak irtibat numarası da bırakıyım sizlere gsm :05301017166 tüm balıkçı dostlarımı beklerim reeling