Antalya konyaaltı sahili boğaçay

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında furkan1988 tarafından paylaşıldı.

1. furkan1988

furkan1988 furkan

Merhaba abilerim kardeşlerim öncelikle aranıza yeni katıldıgımı söylemek isterim. Acemi bi okadarda istekli avcıyım :) hemen hemen 2 günde bir balık tutmaya gidiyorum bugünlerde kıyı avına yoğunlaştım ama denizde henüz daha balık tutamadım. :) konyaaltı sahilinde yanıç ve tavuk gögüsü attım fakat olmadı bunun bir sistemi varmı yemi cok mu büyük takıyorum orta boyda kara seklinde tavugu kesip 1 gün önceden tuzlayı güneşte bekletiyorum .
    Oltayı attıyorum zil ve fosfor takıp bekliyorum kenarda ise spin at cek yapıyorum genelde akşam avına gidiyorui Mırmır cupra sargoz için önerileriniz nedir veya hangi balık olursa fark etmez :) yardımlarınızı rica ederim

2. nigus

nigus Mert

Favori Kamış:
    Okuma Salina Sea Spin 285 cm 15-45 gr
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV 30 B
    En İyi Avı:
    Lüfer 1 kg
    Merhaba Furkan. Konyaaltı zemin olarak taşlık bölge. Mırmır daha çok kumluk bölgelerde çıkıyormuş. Orada daha çok sahte ile atçek yapabilirsin. Yada liman bölgesinde.. Yazdıklarım; forumu araştırırken öğrendiklerimdir. Bende senin gibi acemiyim. Ben lara kumsalına gidiyorum. Geçen gün bir arkadaş yanımda mırmır ve minekop çıkardı.. Bende spin kamış olduğu için pek uzağa atamıyorum.. Surf siparişi verdim bir kaç güne gelir. İstersen müsait olduğun bir zaman beraber gidebiliriz. Antalya'da yeniyim çevrem pek yok.. Saygılar..