55 LB elektrikli deniz motoru+90 amper akü ve akü şarj cihazı

Konu, 'İkinci El' kısmında metallurgist tarafından paylaşıldı.

1. metallurgist

metallurgist Gültekin Güler

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit 3,90
    En İyi Avı:
    Lüfer 2,1 kg
    Merhaba Arkadaşlar.

İskenderunda İkamet ediyorum. Daha 1 ay kullandığım

Tuzlu su için Haswing 55 lb motor
    energizer 90 amper akü
    black&decker akü şarj cihazı

yukarıdaki takımı 650 tl ye satıyorum. cüzi bir miktar pazarlık payı vardır.

daha hepsi 1,5 ay kullanıldı. aküyü toplamda 10 kere şarj etmemişimdir.

Satma sebebim bölgeyi bilen varsa demirçelik lojmanlarında oturuyorum. çok bereketli kayaların olduğu yerlerde avlanmak için almıştım. gayet rahat yetiyordu. fakat botumu denizciler beldesine götürünce meralara uzaklaştım. bu sebeple yetmez oldu. takımda herhangi bir sıkıntı yok benzinli motor aldım o yüzden boşa çıktı

ilgilenenler İçin

Gültekin GÜLER

0530 464 94 66

bunlarda son durumlarının görselleri arkadaşlar

2. çetiner66

çetiner66 adnan çetiner

Merhaba,
    Aküyü kaç saat kullanabiliyorsunuz normal bir hızda ve akü ile şarz cihazı kaç lira olur eğer ayrı satmayı düşünürseniz ve şarz cihazının modeli nedir.
    Selamlar hayırlı satışlar.

3. metallurgist

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit 3,90
    En İyi Avı:
    Lüfer 2,1 kg
    denizde 55 librelik motorumun 5 kademesi var. akü full dolu olsa bile 5. kademeye attığım zaman %80 gösterge seviyesine düşüyor. 1,5 saat gittikten sonra akü göstergesi %20 kırmızı yanmaya başlıyor. daha sonra motor yavaşlamaya başlıyor. fakat şunuda belirteyim botum 3,60 ahşap tabanlı marinport. bunların hepsi akü ömrüne etkendir. denizin dalgalı olmasıda etken. kullanacağınız yer denizmi gölmü akıntı varmı yokmu. rüzgar kişi sayısı vs vs.

gelelim akü ve şarj cihazı olayına. çok fazla talep olmadığından sadece motorun elimde kalma riski dahada yükseleceğinden 1-2 hafta daha ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum ama ilerleyen zamanlarda satmayı düşünürsem

akü+şarj cihazı balck&decker 280 tl olur. şarj cihazı aküyü tam dolu seviyesine 1,5 günde getiriyor

4. metallurgist

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit 3,90
    En İyi Avı:
    Lüfer 2,1 kg
    adnan bey ilgilenir iseniz sadece motor satıldı. akü ve şarj cihazı 250 lira olur

5. shangrila

shangrila Barış Adan

Favori Kamış:
    fladen advange 15-50gr 270
    Favori Makine:
    okuma
    En İyi Avı:
    1kg levrek
    bende 54 lbs haibo aldım. denizde 4,5 m fiber ve 3 m ahşap taban zodiakta kullanmak için daha kısmet olmadı. aküm yok. çıkma bir akü ile denedik. motor götürmedi tekneyi. yeni akü alacak param yok. başka bir çıkma akü aldım. Bakalım nasıl bir performans olacak. sizce 30 botda ve 4,5m fiberde 3 kişi ile çekim gücü 2 hp benzinli bir motor gibimidir? dalgalı olmayan denizde bir yerden bir yere sorunsuz götürebilirmi? kullanamadığımız için bir kullanana soralım :) teşekkürler

6. metallurgist

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit 3,90
    En İyi Avı:
    Lüfer 2,1 kg

şimdi 3 metre zodyakta sorun olmaz gideceğiniz mesafeye bağlı. akü işi önemli yanlız. küreklemek zorunda kalabilirsin.

4,5 m fiber için birşey diyemiyorum. yeni taşındığım barınakta 4,5 fiber tekne var ama hiç denemedim.

3 mt bot için 4 kişi yapacağınız sürat tahminen ilk bir saat 5. viteste saatte 5 km dir. daha zonra akünüz yavaşlayacağından 2-3 km/saate düşecektir.

7. metallurgist

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit 3,90
    En İyi Avı:
    Lüfer 2,1 kg
    takım olarak satılmıştır arkadaşlar