Mersin'den rastgele

Konu, 'Tanışalım' kısmında dr.arda tarafından paylaşıldı.

1. dr.arda

dr.arda Erkan Arda Abacı

Daha önce de buraya mesaj yazmıştım ancak fırsat bulamadığım için aktif olamamıştım.24 yaşındayım,hekimim,mecburi hizmet dolayısıyla Mersin'de bir süre kalacağım.Uzun bir aradan sonra tekrar takımımı toplamaya başladım,fırsat buldukça da balığa gidiyorum.Forum üyeleriyle tanışmak,onların tecrübelerinden yararlanmak,tecrübelendikçe de deneyimlerimi aktarmaktan mutluluk duyarım.Rastgele!

2. yhy

yhy Yahya

Hoşgeldin Arda, keyifli paylaşımlar diliyorum.

3. okanerdal33

okanerdal33 oKan

Favori Kamış:
    Daiwa Crossfire 2.70m 30-60 gr
    En İyi Avı:
    Levrek 2.5 Kg.
    Hoşgeldiniz.. Mersin'de atçek yapacaksanız tırtar limanının dışını denemenizi tavsiye ederim.Yemli yapacaksan Merkezden akşam 20:00 ile gece 3:00 a kadar sahil şeridinden avlanabilirsin, özellikle boru kurdu yem ile marinanın oradan. Tabi atçek levrek avlamak isterseniz iskele marina arası akşam suyu sabah suyu deneyebilirsiniz(4 gr zokalı raglou mavi beyaz bulanık suda iyidir) .Ağ atan tekneler zıpkınla dalan balıkçılardan balık kalırsa nasibinizi alırsınız inşallah.Tekrar hoş geldiniz bahtınız açık olsun iyi günler ..

4. dr.arda

dr.arda Erkan Arda Abacı

Teşekkür ederim,şu an aracım olmadığı için tırtara gidemiyorum ancak iskele dediğiniz T iskele ise oraya gittim 2dir elim boş döndüm,bakalım denemeye devam :)

bu arada Yahya beye de teşekkür ederim.

5. Suhacan

Suhacan isa süha

merhaba arda hoşgeldin bende mersindeyim uygun bir zamanda tanışmak isterim. nerde oturuyosun mersinde