Tek Baraküda

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında baraküda007 tarafından paylaşıldı.

1. baraküda007

baraküda007 fatih

[​IMG] Merhaba arkadaşlar uzun zamandır balığa çıkamıyordum daha önce bahsetmiştim eşim hamileydi dahada 20 gün önce doğum yaptı ikiz erkek bebeklerimiz oldu aslında hâlân daha balığa gitmeyi düşünmüyordum ama dün gece bir arkadaş whats up'tan mesaj yazdı balığa gidelim mi diye içime kurt bastı dedim gidelim sabah 4 buçukta avlağa vardık çarşaf gibi deniz at çek atçek boş sonra 5 buçuk gibi bir kovalamaca zıplamaca yaşandı hareketin olduğu yerlere attım ama fark etmediler 13 cm.lik sahteleri daha sonra kutuda duran 20 cm civarında olan daha önce gümüş rengi olan ama boyaları döküldüğü için sonra ojeyle beyaz limon sarısı turuncuya boyadığım sea spin biguni mi buguni mi neydi modeli o koca sahteyle kandırmayı başardım bir tane baraküdayı 1kilo 100 gr 70 cm geldi daha irileri size rast gelsin herkese rast gele :) fotoğraf hızlı erisimden zar zor bir tane yükleyip kopyaladım ama çıkar inşallah. Forum yöneticileri şu forumu geliştirsede hızlı erişimle falan uğraşmadan direk fotoğraf yüklebilsek kaç senedir forum aynı hiç bir gelişme yok o kadar üye var. Artık rapor açmaya üşeniyorum hizlierisimle falan niye uğraşıyoz birde bildirim özelliği falan olsa mesajlarımızı falan takip edebilsek hele bide telefondan foruma girip konu açmak fotoğraf falan yüklemek daha zor eziyet forumun mobil web siteside olmalı artık mutlaka. umarım ciddiye alırlarda birazda olsa gelişim olur forumda

Son düzenleme: 2 Mayıs 2016
  2. memetb3

memetb3 Mehmet

Favori Kamış:
    albastar
    Favori Makine:
    penn pursuit, okuma distance pro
    Hem balık için hemde bebişler için tebrikler. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Forum konusunda gerçekten haklısınız. Paylaşım yapmak eziyetli. Zaten bu kadar az paylaşım olmasının sebeplerinden bir tanesi de bu.

3. baraküda007

baraküda007 fatih

Amin :) sağolun :thumb: inşallah forumda gelişmeler olur, zaten son bir senedir paylaşım azaldı günümüzde insanların daha çok telefondan internete girdiği bir ortamda eski masa üstü sürüm zevk vermiyor gerçekten bir çok kişi fotoğraf yükleyemediği yada hizlierisimle falan uğraşmak istemediği için paylaşım yapmıyor zaten. Bildirim ayarları da mutlaka olmalı bir mesaj yazıyorsunuz cevap gelmişmi gelmemişmi diye konuyu açmazsanız haberiniz olmuyor

4. İnan01

İnan01 İnan Köse

Favori Kamış:
    Daiwa Crosscast 2.59 28-84 / Major Craft Skyroad 2.44 7-23
    Favori Makine:
    Shimano Twinpower HG 4000 / Shimano Stradic Ci4 3000
    En İyi Avı:
    Balık
    Allah bağışlasın Fatih. Vatana, millete, sizlere hayırlı evlatlar olmayı nasip etsin inşallah :)

Balık süper, çok daha iyileri rastgelsin kardeşim :)

5. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Allah bağışlasın abi :) Balıkta çok güzel tebrikler...

6. baraküda007

baraküda007 fatih

Aminnn! Çok sağol güzel dileklerin için inan abi :)

7. baraküda007

baraküda007 fatih

Amin çok sağol abicim :)

8. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Kardeşim tebrik ederim.Beni de gazlamaktasın haberin olsun :D Bu gün yarın sessiz bi deneme fırsatım olursa mutlaka inerim sahile...Kulağını da çınlatırım inşallah.Sevgiler,

9. baraküda007

baraküda007 fatih

Sağol abi sen inşallah daha büyüklerini avlarsın sana rastgelir inşallah :)

10. bbatuhan

bbatuhan Buğra Batuhan

Favori Kamış:
    lineeffe spirit surf 3,90 - shimano catana dx 240mh
    Favori Makine:
    Okuma avanger55 - okuma safina pro 25spa
    En İyi Avı:
    :)
    allah bağışlasın allah sağlık para versın ınsallah...
    av da guzelmıs daha buyuklerı nasıp olur ınsallah..

11. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Kardeşim bu arada Hayırlı uğurlu olsun.Evlatlarını rabbim bağışlasın.O cicileri bizim için öp mutlaka :)

12. baraküda007

baraküda007 fatih

Amin inşallah sağolun güzel dilekleriniz için :thumb:

13. baraküda007

baraküda007 fatih

Amin inşallah sağol metin abi allah razı olsun öperim çok tatlılar keratalar :) geleceğin balıkçıları spincileri onlar :)

14. timursen89422

timursen89422 timur

Fatih kardesim . Allah analı babalı büyütsün sağlıkli hayırlı evlat eylesin...Tebrikler balikta güzelmiş:) dahası rastgele..

15. baraküda007

baraküda007 fatih

Amin sağol Timur abi allah razı olsun :)

16. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Bu forumda "bebeğimiz oldu, artık balığa çıkamıyorum, balık işi bir süre yalan oldu" sözlerini çokça duyduk. (sanki beyzadem kendisi emzirecek, altı kirlendi bezini değiştirecek, uyutup ninni söyleyecek; dandini dandini dastana) Ama maşallah senin bir değil 2 evladın birden olmuş ve sen balığa gidebilmişsin. Hanımefendi ablamızı tebrik ederim, geçmiş olsun. Allah yardımcısı olsun. Bebişler hayırlı evlatlar olurlar inşallah.;)

Bir tebrikte balığına tabi. Güzel balık, nicesi gönlünce olsun Fatih.:)

17. baraküda007

baraküda007 fatih

amin inşallah :) güzel dileklerin ve tebriklerin için teşekkür ederim Nuri abi allah razı olsun. Bi arkadaşım var burada evlediğinden beri balığa pek gidemiyor hatta bir keresinde gece balığa giderken karısı peşimize takıldı geldi :laughing: :laughing: 2ay öncede onunda eşi doğum yaptı hepten gidemez oldu balığa :D bu tuttuğum balığın resmini whats up tan ona yolladım ve şöyle bir mesaj yazdım: "Gerçek balıkçılıklar karıları yeni doğum yapsada evde 20 günlük bebekleri lohusa karısı olsada balığa gider! ama fason ve kılıbık balıkçılıkların balığa gitmemek için her zaman bir bahanesi vardır!" diye yazdım cevap bile veremedi tabi ki bu lafıma :laughing:

18. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Hem ikizler, hem balık için tebrikler.
    Çocuk nasibiyle bir gelirmiş, nasipleri bol olsun. :)
    Güzel avlarının devamını dilerim.

19. baraküda007

baraküda007 fatih

Çok sağol volkan abi daha iyileri sana Rast gelir inşallah :)

20. Riggs

Riggs metin

Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Levrek
    Tebrikler güzel balık. Daha iyileri rastgelsin.