2016 nın ilk Levreği

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Drag10 tarafından paylaşıldı.

1. Drag10

Drag10 Alper

Makine: Shimano Catana 4000 FC
    Kamış : Fladen Extra Flex 20-60
    Misina : Dacron 0.13 İp
    Sahte : Remixon Fortuna
    Mera : Marmara Denizi
    Pazar günü iznini değerlendirmek istedim 9 aydır kovaladım ama yakalayamadığım bu derya kuzusu bu gün oltama atladı sonunda ilk atlamasında sanki yosundan geçer gibi olta ağırlaştı sonra o dünyanın en güzel sesi çııııııııııırrrrrrrrrrrrrr o kalamayı aldıkça ben sıkıyorum bi yandan kolu çevirmeye çalışıyorum bakıyorum olmuyo biraz daha kalama sıkıyorum derken kalama sonuna kadar sıkılı ama balık gidicem diyo asılıyo çıııııııııııırrrrrrrrrrrr bi ara misine boşaldı ah dedim ama baktım tekrar yapıştı yön değiştirdi açık suya doğru gitmeye basladı çııııııııırrrrrrrrrr sonra durdu bende çekmeye basladım suda büyük bi parıltı oldu heyecanlandım dibime kadar getirmiştimki sonbi hamle ile yine çıııııııııııırrrrrrrr aldı gittti sonra tekrar yanıma kadar çektim balığı elimle alabilmek için boy çizmelerim üzerimdeydi kayalık bi mera suyun içinde dizime kadar derinlikte bi kayaya indim yanıma getirebilsem yapışıcam balığa pense var balık olmaz diye çantada pense uzanamıyorum :) biraz geliyo tekrar zorluyo gitmeye derken yaklaşık yarım saatlik mücadeleden galip ayrılan ben oldum daha iyileri sizlerin olsun. Balık 63 cm tahmini 3.5 - 4kg

2. baraküda007

baraküda007 fatih

Tebrikler çok güzel levrek :) ilk seferse normal böyle balıkta bu kadar aksiyon ve heyecan :) birde kamışınızın çok esnek bir kamış böyle büyük balıklarda çok esneyip kıvrıldığı için sizi zorlar benim size tavsiyem eğer böyle büyük balık tutuyorsanız biraz daha sert kamış kullanın ve kamışıda asılarak balığı daha kolay kıyılarsınız MH karbon dereceli kamışlar iyi olur ne çok sert ne çok esnek orta sertlikte kamışlardır. Allah devamını getirsin avlarınızın

3. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Güzel bir levrek. heyecanlı ve keyifli bir av olmuş. Keyifli avlarının devamını dilerim.

4. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Tebrikler az ama öz av olmuş :)

5. Riggs

Riggs metin

Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Levrek
    Tebrikler güzel balık. Afiyet olsun. Rastgelsin

6. BlazenHK

BlazenHK HÜSEYİN

Favori Kamış:
    Okuma Helios 2.40 15-45gr
    Favori Makine:
    RYOBI OASYS 4000
    En İyi Avı:
    Paşa 2,985gr.
    Tebrikler. Paşa 10 numara maşallah.. Benim de ilk levreğim 13 ay sonunda gelmişti. Anlatılmaz yaşanır bir heyecan oluyor insanda. Daha irileri oltanızdan eksik olmasın. Rastgele..

7. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Bravo , bravo , bravo...

Alper Kardeş merhaba.Harika bir paylaşım olmuş.Ellerinize sağlık.Eğer sakıncası yoksa , kullanmış olduğunuz remixon fortuna sahtenizin uzunluk , renk no vs. hakkında detaylı bilgi gönderirseniz , çok çok memnun olurum.Trofe avlarınızın daim olması dileklerimle.Hoşçakalın , şen kalın.Herşey gönlünüzce olsun.Bursa'dan Bandırma'lı Alper Kardeş'e kucak dolusu selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

8. Drag10

Drag10 Alper

Öncelikle herkeze teşekkürler hocam remixon fortuna salti F2 13 cm 14,5 gr. 0,30-0,90cm dalarlı floating aynı merada bu hafta yine levrek kovalarken lüfer aldım 1 adet :)