Güverte Aydınlatma Lambası

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında adrenalin tarafından paylaşıldı.

1. adrenalin

adrenalin

Favori Kamış:
    genelde olta bazen zıpkın
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 Kilo-Turna 4 Kilo
    Arkadaşlar Merhaba

Aşağıdaki lamba güverte aydınlatma lambası olarak kullanılmaya uygun gözüküyor. Bir çok ürüne göre fiyatı da oldukça makul gibi . Bildiğim kadarıyla IP66/68 standardı ürünün su geçirmezliğini gösteriyor.Bağlantı aparatları da paslanmaz çelik. Sizce marine kullanıma uygun bir ürünmüdür ?

http://dorsem.com/sayfa.asp?mdl=urun&id=203
    695 mın.jpg

2. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Neden olmasın?

Ama, 3W 5-6 adet LED ve müştemilatını edinip, bundan çok çok daha ucuza çok daha iyisini elde edebilmen mümkün. Elbette bu noktada "kim uğraşacak onunla?" sorunsalı var, bunu da atlamayalım.

3. adrenalin

adrenalin

Favori Kamış:
    genelde olta bazen zıpkın
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 Kilo-Turna 4 Kilo
    Serdar Bey yorumunuz için teşekkürler. Bende çoğu zaman kendi işimi kendim halletmeye çalışırım. Ancak çoğu zaman uğraştığına değmiyor.Ne kadar özenirsen özen orjinaline benzemiyor. Zamanında kompozit dalış paleti yapmaya çalışmış neredeyse 2 gün malzeme aramıştım. Kesim,yapıştırma,kalıp derken 1 hafta uğraştım. Sonuç 3.dalışta kırıldı ve yaklaşık yarım mil tek paletle yüzmek zorunda kalmıştım.O yüzden orjinalini almakta fayda var.Ben uğraşıp bir lamba yaparım ,palet gibi olur en çok lazım olduğu zamanda bozulursa da deliririm:) :) Belki de ben beceremiyorum bu imalat işini;) ;)

Saygılarımla..