Kaçırdıgım koca balık üsküdar

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Can Kurtul tarafından paylaşıldı.

1. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Lineaffe Pasific Cast Double Action Okuma vsystem 1.80 lrf Gforce 2.70 7-35 okuma vsystem 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Trio Rex Salt FD-60 Shimano ax 4000 Shimano catana 2500fc
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Değerli abilerim bu 21.30 a kadar gerçeklestirdigim heyecanli avda üskudarda spincilerin yanyana attigi yerde yaptigim avdir bu. Bir yandan çok üzüldüm o kaçirdigim baliktan sonra . Gündüz bir tane zargana yakaladik yem yapariz dediydik zira kime sorsam hava daha soguyacak balik gelecek deyip balik yemli yapiyor deyip içimde olan o hevesi kırıyorlardi hava kararinca yemcilerden bir tane si geçen gun bir tane sarikanat aldilar dediydi bende bir şans dedim attim suya o kendo limonu 1. Atis 2.atisi yaptim ilk cektirmemde takıldi bir agirlik hooked hayda ben cekince bu balik su uzerinden kafa sallaya sallaya kıyıya kadar kendi geldi ben lüfer zannettiydim bağırışmalara birkaç yemci geldi kofana bu dedi biri biri dedi levrek iyice kenara getirince elim ayağima dolasti millet etrafima toplandi balik cok buyuk 2kg civari vardi bence elimdeki kepce suya yetmedi kısa kaldı betondan egildik falan yok hak getire tabi ip vardi makinenin uzerinde kaldırayim dedim kafa atti o sallanmadaki boşlukta lop sesiyle balik geri gitti banghead kısacası kimisin levrek kimisinin kofana dedigi balıgı kaçirdim acemiyim amatorum fakat bir daha oyle balik denk gelirmi bilmemidk
    Bu arada adanali İnan abi idolum

2. ibrahim1903

ibrahim1903 ibrahim

hayırlısı olsun kardeşim daha büyükleri de rast gelir boş ver. o anki heyecanı yaşadın ya ona bak.
    kız kulesi karşısından mı atış yaptın ?

3. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Lineaffe Pasific Cast Double Action Okuma vsystem 1.80 lrf Gforce 2.70 7-35 okuma vsystem 2.70 10-40
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Hayır da tam da yer söylemeyeyim o kadar ipucu verdim yukarıda yanlış anlama ama Ibrahim abi

4. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    İşte azim böyle birşey...

UCan Kardeş merhaba.Büyük azimle birşeyler yapmaya çalışmışsın.Bu sefer kısmet değilmiş demekki.Üzülme , inşallah bir sonraki denemende başarılı olursun.Unutma , azmin elinden birşey kurtulmaz.Bir de yanında kepçe olursa , işin daha kolaylaşmış olur.Eğer sakıncası yoksa , kullanmış olduğun makina , kamış ve misina detayını gönderirsen , çok çok memnun olurum.Sanırım , rapalayı klips yardımıyla kullanıyorsun.Herşey gönlünce olsun.Bursa'dan kucak dolusu selamlar...ERCAN1977BURSA

5. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Ersan abi kamış okuma gforce 2.70 7-35gr makine shimano ax 4000fb ip:kendo yeni seri rengarenk ip 0.14 sahte:kendo seabass limon 125f 21gr bu arada kepce vardi da yüksek betondan atyordum yatıp uzanmamıza ragmen yetismedi kepce boyu

6. deepwater

deepwater Serdar

Favori Kamış:
    Albastar mastersurf 420,okuma v-system 270 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa crossfirex 2050
    En İyi Avı:
    kızılkanat,600gr,turna 2kg
    Balık ikisinden hangisine benziyordu?

Ekli Dosyalar:

7. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Serdar abi 50cm ve uzerinin lüfergillerde tanimının sırtıkara olduğunu okumuştum 2-3kg arası dizimden ayagima kadar birşeydi ki lufergillerden olduğuna eminim hem kafa tipini az buz ayirt edebildim. Sonradan eve geldigimde baligi kaçirdiğim sahteye baktim çivi ucu gibi kendo sahteyi sirali bir daire sekilde desene kavuşturmus bu balik. Ayrica mümkun oldugunca forumu takip edip bilgi ediniyorum bu tutkuya basladigimdaki ilk isim balik türlerini ögrenmek oldu 1. Şıkkı seciyorum son kararım:thumb:

8. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Serdar abi ozelden bir mesaj yolladım cevap bekliyorum sahteyle ilgili