Gürpınar sahil, Büyükçekmece RAPOR

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında symrna3519 tarafından paylaşıldı.

1. dadans

dadans Ümit

Favori Kamış:
    Shimano Speedcast Surf
    Favori Makine:
    Süper Aero Surf Leader Ci4 + 35
    En İyi Avı:
    30cmLüfer
    Fevzi nin orası yeni halin ilerisi balıkçı barınağı var devam eden yolda kayaların orası biraz ileride yani ben oraya yukarıdan iniyorum arka yoldan direk önüne iniş var allah yazan bir cami var onun önünde aşağıya yokuşta:thumb:

Ben cumartesi akşamı ineceğim bir yoklama yapayım bakalım kısmetimize ne gelecek.

2. mertmertmert

mertmertmert Mert Güz

Buyukcekmece , Gürpınar vb bitmiş Abi. Bu kadar olur mu yaa. Iyice soğudum ben kıyı balikciligindan. Gidip bi tekne alıcam kendime...

3. Kartal23

Kartal23 C.Kaynak

Bu hafta sonu ben de Gürpınar Büyükçekmece tarafına gelicem.

Nerdeyse 10 yıldır avlanmadım. 2005 yılında Unkapanı köprüsünden avlanırdım güzeldi. boş dönmezdim.

Herkese Rasgele...

4. mertmertmert

mertmertmert Mert Güz

Zaten yoktu, iyice bitti Gürpınar'ımız...
    Gelecek olanlara naçizane önerim, gelmeyin boşuna. Demişti dersiniz.
    İhtimali %1'in üzerinde olan farklı meralar deneyebilirsiniz.
    Çünkü Gürpınar'da balık tutma ihtimaliniz %1'in çok çok altında. artık

5. tamer89

tamer89 tamer

Su An gurpınardayım hiç Balık yok lapin balığı tutmaya gelmiştim hiçbir şey tutamadım gurpınar bıtmıs

6. Nabukad

Nabukad Mesut

En İyi Avı:
    Trisepse kramp sokan Vatoz
    Dün Gürpınar da ben dahil 50-60 spinci vardı Saat 21:00 a kadar kaldım, rapor benim saydığım 3 çinekop..

7. ArmaganB.

ArmaganB. Armağan Bozok

Selamlar,ben de henüz yeni üye oldum.Beylikdüzünde oturuyorum,balığa merakım var,az da olsa çocukluğumdan boğazdan deneyimim var ancak bu tarafta hiç avlanmış değilim.Buralarda oturan dostlarla tanışmak,balık aramak , avlanmak isterim.Nerelerde hangi olta ve taktiklerle ne alınır,deneyimli dostlardan fikirler ve öneriler almak isterim.Selamlar ve rastgele benden hepinize dostlar...

8. MandiBuLa

MandiBuLa SerKan

Favori Kamış:
    Balığı olta tutmaz
    En İyi Avı:
    Mığrı,uzunluğu 1 metre civarıydı.
    Beyler şu aralar Gürpınar veya Kavaklı’dan çapariyle istavrit alınır mı ?

9. bora

bora Bora

Favori Kamış:
    trabucco
    Favori Makine:
    daiwa

hava deniz uygun olduğunda kıraçe çıkıyor, 40 metrelerde çıkıyor. radarda görünen sürü halinde geziyorlar, yunus çok var.

bir raporda dün gece için vereyim. ( 17-04-2019) çarşamba gece saat 22,00 sularında balık hali ve yanındaki barınağın çevresini 15 metre derinliğini ışıklı dip kamerası ile komple taradık. dip aşırı derecede kaya balığı, karides ve deniz yıldızı dolu, ve pislik dolu.

çeşitli derinliklere yem olarak karides, isome, midye, izmirden gelme boru kurdu attık 1 saat bekledik. vuruş alamadık. yemler oldğu gibi geri çıktı.
    elimiz boş döndük. son durum bu.

night fisher bunu beğendi.