Uygun Fiyatlı Sazan Kamışı

Konu, 'Kamışlar' kısmında umitmuslu tarafından paylaşıldı.

1. umitmuslu

umitmuslu ümit muslu

Arkadaşlar merhaba,

Ağırlıklı olarak sazan avında kullanılmak üzere elimde dağılmayacak şekilde uygun fiyatlı bir kamış arıyorum. Bu konuda öneride bulunabilecek var mı acaba?
    Fiyat olarak kesin bir limitim yok ama balıkçılık konusunda, özellikle de kamışla avlanma konusunda oldukça tecrübesizim. Bu yüzden de hata sonucu zarar verdiğimde üzülmeyeceğim bir fiyatta olmasını tercih ederim. Zaten bildiğim kadarıyla bulunduğum yerde de öyle çok büyük sazanlar yok. Hepsi ortalama 1-3 kg. aralığında. Kamış kullanımı konusunda kendimi geliştirdiğimde daha kaliteli bir takım oluşturmayı düşünüyorum zaten.

Bunun dışında bir de Shimano FX2500FB adlı makineyi aldım ebay'den. http://www.cabelas.ca/product/42991/shimano-fx2500fb-spinning-reel
    Özelliklerine linkten bakabilirsiniz. Bu makinayı araştırmadım açıkçası. Açık arttırmada çok ucuz bir fiyata denk getirdiğim için direk aldım. Acaba bu makine başlangıç için işimi görür mü? Yoksa başka bir makine almam şart mıdır?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

2. umitmuslu

umitmuslu ümit muslu

Konu hala günceldir arkadaşlar. Paylaşımda bulunmaktan çekinmeyin lütfen. Düşünceleriniz benim için önemli.

3. ali254

ali254 ALİ AYDIN