Spin için 2 makine arasında kaldım yardım

Konu, 'Takım Çantası' kısmında Barkın tarafından paylaşıldı.

1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Şimdi ne desem, daiwa yalakalığı yapıyorda ondan diyecekler kesin. Ama, bence daiwa, daiwa'dır. Hayal kırıklığı yaşatma ihtimali pek yoktur. Velakin bu aynı zamanda az bile olsa bir ihtimal var demektir elbette.

2. korayandroid

korayandroid Koray

taş gibi birçok model marka varken eksaje gibi uyduruk şeylerle hem vakit hem para kaybetmene gerek yok.

3. HastaRuH

HastaRuH Erkan

En İyi Avı:
    55cm zargana--60 cm Lüfer (Kofana)--70 cm 3.750 gr Levrek
    Kadir Abi'den alınan bilgilerle spro aldım beni üzmedi son av raporumda 3.750 levrek yakaladı levreği kalama aldıktan sonra nasıl anlatsam traktörün arkasındaki römork gibi çekti. (Çoğunlukla kalama alırken pek elleşmedim ava bekledim durmasını )

Bende 720 var yedek kafa istersen 820 den al.

4. Barkın

Barkın Barkın

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 10-40 gr
    Favori Makine:
    Ryobi Kobe 2500
    En İyi Avı:
    1450 gr Levrek,880 gr grida,1015 gr baracuda,2200 gr turna,
    Abi tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.En iyisi av bayine gidip makineleri yakından incelemek.Bugün bu işi çözeceğim çok fazla düşünmeye gerek yok .
    araba almıyoruz alt tarafı bir makine :) reeling

5. Barkın

Barkın Barkın

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 10-40 gr
    Favori Makine:
    Ryobi Kobe 2500
    En İyi Avı:
    Koray Bey,sizin aklınıza gelen önerebilceğiniz bir makine var mı?

6. Barkın

Barkın Barkın

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 10-40 gr
    Favori Makine:
    Ryobi Kobe 2500
    En İyi Avı:
    DAIWA PROCASTER 3000a yada 2500a'ya kanım feci kaynadı.Hem extageye göre daha kuvvetli bir makine hem estetik açısından gözede hitap ediyor.Daiwa'da gerçekten iyi bir marka.Ryobi kobe 2500'lük makinemi de alabalık ve kasna için kullanırım bundan sonra.:thumb:

7. Barkın

Barkın Barkın

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 10-40 gr
    Favori Makine:
    Ryobi Kobe 2500
    En İyi Avı:
    Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim.Fiyat performansı açısından süper bir makine hemde hafif.Bugün bu modele bayide bakacağım.Daiwa DAIWA PROCASTER ile teknik özellik açısından aynı gibi hemde daha uygun ama daiwa dış görünüş açısından biraz daha beni cezbetti.Bakalım artık bayideki psikolojime göre bir tercihte bulunacağım.

8. korayandroid

korayandroid Koray

Paran yettiğince bir daiwa seni mutlu edebilir.Bizler gibi.

9. Barkın

Barkın Barkın

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 10-40 gr
    Favori Makine:
    Ryobi Kobe 2500
    En İyi Avı:
    Oncelikle herkese ilgi alaka ve tavsiyeleri icin tesekkur ederim.dun av markette makineleri inceledikten sonra sizin tavsiyelerinizide hatirlayarak daiwa procaster 3000a makinede karar kildim.makineyi aliralmaz kendimi mogan golune atip,deniz bisikletiyle gole acildim.amac baliktan ziyade makineyi test etmekti.makine dis gorunsu acisindan gercekten goze hitap ediyor.yuksek devirli makine bir turda neredeyse 1 mt yakin misina sariyor.mono misina atislarda kafadan yag gbi kayip gidiyor.uzun lafin kisasi makine kalite kokuyor.tabi makine daha piyasada yeni erken yorum yapmak belki dogru degil ama bu sekilde uzun kullanimlar sonunda boyle calismaya devam ederse spin makineler arasinda fenomen olmasi kacinilmaz olur.daha henuz balik alamadigi icin cekisini ,performansini test edebilme imkani bulamadim onuda bayram tatilinde alanya da test ederiz artik :) herkese tesekkurler...

10. northern

northern öner

Favori Makine:
    Daiwa 7000 c ve Gs-9
    En İyi Avı:
    Fener balığı 5 kg
    o fiyata alınabilecek en iyi makinelerden birisi bence. 14 poundluk (yaklaşık 6,5 kg.) smoothhound (Mustelus canis) hiç zorlanmadan aldığını bu videodan izleyebilirsin. http://www.youtube.com/watch?v=UJjcF4cf5oE