Heyt Baba Torik,bonus barraküdalar

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Vedat Abayoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Bu balıkları bulumak ve yakalamak için öylesine uğraşıyoruzki sevgili Deniz.Kimizaman 40 km üstü yol yaptığımızı söylesem abartı olmaz.

Bu durumdada sırtıcılığı esas av şekli olarak seçmiş kişiler,o bol balık kolay av devrinin geçtiğinbi idrak edicindede denizden çıktılar sanırımdomates falan yetiştiriyorlardır.:D :D :D

Sevgimle kal

2. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Sağol sevgili Yavuz teşekkürler

3. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Selam gece avcısı.

Bu torik ve palamutlar sanırımki Marmaranın yerlileri.Gittikce artacaklardır.Torik ise daha sık olarakmeramızda bulunmakta,teşekkürler ve sevgiler

4. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Senin her yanıtın baş tacı derim ben Vedat Amca menfi olarak algılama irili ufaklı çok çeşit balık olduğu için şans acemi işi dedim sanırım gecen sene idi bursada bir arkadaşımız lüfere uzun olta gezdirirken kalkan tuttu bu bir şanstır gecen sene ben lüfere canlı zargana gezdirirken kocaman bir torik yakaladım herzaman olacak şeyler değil bunlar buda çok büyük şanstı benim için Vedat Amca eğer olurda seninle balığa çıkarsam buda benim için büyük şans bunuda biliyorum ben şanslı insanımdır sende hep şanslı olki hayat güzel olsun herzaman rastgelsin

Not: Sen beni denize atmazsan birlikte balığada çıkarız yemeğede

5. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Şöyle bir av planı yapıyoruz genelde;

Sabah çok erken 5-5,30 gibi denize açılıp Orhan Kaptanın caddelerim sokaklarım dediği,tam evimin karşısında,penceremden ve tuvaletimden dahi görebildiğim meralarda dolanıp illaki birkac barraküda melanur,kimi zaman sinagrit palazı ve torik alıp,hava yatıksa sırtı hızında taa Babakaleye kadar yollanıp geri dönüyoruz.

Orhan Kaptanın sırtı avlarına hep saygı duymuşumdur.Ancak ne yazıkki o,ben sırtıya istikrarlı çıktığımdan beridir terketti sırtıcılığı.

Ben bu adamı 11 senedir anlayamadım,halet-i ruhiyesini çözemedim.

Daha raporlamadığım son avımda skor 12 balık olmuştur.Bunun 7 tanesi sinagritti.Ama palaz ama değil bu yeni bir Sivrice rekorudur.

Beklerim genç adam,geldiğinde sevecen senin için herşeye yapmaya amade bir ihtiyar bulacağından emin olmalısın.

Sevgimle kal

6. gümüş06

gümüş06 Ahmet YABACI

hay maşallah vedat abi.ne güzel balıklar.elinize sağlık.

7. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Sağol sevgili Ahmet teşekkürler