Lüfer ve Levrek At-Çek Hakkında

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli üyeler merhaba.Bursa'da Levrek ve Lüfer balığı için at-çek yapmak istiyorum.Levrek için maxrap 13cm. yeşil olan , İma Sasuke Reppa 105 ve 120 renk kodlu sahteler , İma Bita 80 sr olan sahtelerden levrek avında sonuç alabilirmiyim? Lüfer için maria princess gx2 mavi (orıgınal japan) haricinde aktif iş yapan sahteler hangileridir?Tavsiyelerinizi ve Bursa için at-çek avcılığındaki görüşlerinizi bekliyorum...ERCAN 1977 BURSA

2. HastaRuH

HastaRuH Erkan

En İyi Avı:
    55cm zargana--60 cm Lüfer (Kofana)--70 cm 3.750 gr Levrek
    Meraba lüfer varsa hlve yem ariyorsa hareket etsin yeter.

3. 49336

49336 Lloyd

Sasukeler mutlaka iş yapar orası kesin fakat avlanacağınız bölgeyi iyi seçmeniz gerekiyor.Özellikle Narlı bölgesi zamanında güzel lüfer yapıyor.Ayrıca lüfer için Hansen pilgrim 22gr silver blue kaşığı deneyebilirsin çok etkilidir.

4. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Meraba lüfer varsa hlve yem ariyorsa hareket etsin yeter. Erkan Kardeş merhaba.İlgi ve alâkan için çok çok teşekkür ederim.At-çek avcılığı anladığım kadarıyla biraz daha emek isteyen avlanma şekli.Fakat sizler gibi ustaların sayesinde , birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Herşey gönlünüzce olsun.Trofe balıklarınız eksik olmasın.Hoşçakalın , şen kalın.Selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

5. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Emrehan Kardeş merhaba.İlgi ve alâkan için çok çok teşekkür ederim.Nihayet , Bursa'lı bir kardeşimden böyle güzel yorumları görmek , beni mutlu etti.Sanada yol gösterenler olsun inşaallah.Herşey gönlünce olsun.Trofe balıkların eksik olmasın.Hoşçakal , şen kal.Selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

6. mucahitt

mucahitt mücahit

Favori Kamış:
    Dere kenarlarında bulunan saz kamışı
    Favori Makine:
    2005 model markasız :)
    En İyi Avı:
    2 cm kıraça
    Emrehanyolu Hobidaşımıza katılıyorum. Ayrıca o kadar pahalı sahtelere para yatırmak yerine, Hansen Pilgrim silver blue kaşık, toby 2 nolu ve 3 nolu kaşık ayrıca oskar starmax kaşık temin edersen on numara iş yapar. Hem levrekte hem lüferde.

7. 49336

49336 Lloyd

Ne demek abicim estağfurullah.Benimde soracağım danışacağım konular mutlaka olacaktır.Bilgiler paylaştıkça değerlidir.Bölgeleri şuan gözlemliyorum fakat balıklar daha kıyıya inmedi.Açıktaki istavrit grubu tükendikçe kıyıya ineceklerdir.Muhtemelen Kasım ayının başı bizim için hareketli geçecektir.Bölge olarak ilk tercihin Narlı-Fıstıklı olsun abi.Hayırlı günler.

8. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Mücahit kardeş merhaba.İlgin ve alâkan için çok çok teşekkür ederim.Bursa için anladığım kadarıyla kıyıdan at-çek avcılığında rapala'dansa kaşık daha etkili gözüküyor.Kayık arkasından da rapala iş yapıyor yanılmıyorsam.Herşey gönlünce olsun.Sana da yardım edenlerin olsun.Hoşçakal , şen kal.Selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

9. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Emrehan Kardeş merhaba.İlave bilgilerin için çok çok teşekkür ederim.Kafana takılan birşeyler olursa özel mesaj gönderebilirsin.Hoşçakal.Selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

10. Tuncerrc

Tuncerrc Tuncer

Favori Kamış:
    FLADEN EXTRAFLEX
    Favori Makine:
    D.A.M. QUICK FZ 400 FD
    Ercan kardeşim merhaba. Yeni olduğumdan sanırım özel msj atamıyorum. At-Çek disiplinine bende yeni yeni başladım. Şimdilik elimde 2-3 adet rapala be alba 2 numara kaşığım var. Zamanla bütçe el verdikçe rapala ve kaşık yelpazemi genişletmek istiyorum. İlgin ve alakan için teşekkürler. Hepinize bol ve bereketli avlar

11. 49336

49336 Lloyd

Bu konuda bende yardımcı olabilirim size.Facebokk izerinden Emrehan Yolu yazarak beni ekleyebilirsiniz.Rapala ve kaşıklara yüksek fiyatlar vermeyin boşu boşuna önerebileceğim bir çok uygun malzeme var.