+ 5 kg Sarı kuyruk ..

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Cem özipek tarafından paylaşıldı.

1. Cem özipek

Cem özipek CEM ÖZİPEK

teşekkür ederim mehmet daha iyileri sana denk gelsin :D

2. asım

asım asım bartınlı

helal olsun sana

3. hakankarahan

hakankarahan Hakan Karahan

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Daiwa Regal ,Shimano Exage, Okuma Safina Noir
    En İyi Avı:
    Yazılı Orkinos 3 kg.
    Cem bu raporunu yeni gördüm.Kullandığın Savagear' ın sahtesinden ben de alacağım ilk etapta.Balığı bıraktığın için sana 100 üstünden 100 puan.Yüreğine sağlık.Herkese çok güzel bir örnek vermişsin.Daha büyükleri rastgelsin.

4. Cem özipek

Cem özipek CEM ÖZİPEK

teşekkür ederim asım abi yaklaşık 60-70 kg çıkan bir balığı bu boyda alı koymamak lazım..

Şimdiden avı bol olsun hakan abi :).Puanlaman için çok teşekkür ederim ..Eğer Denizlerimiz için ufakta olsa iyi birşeyler yapabiyorsak ne mutlu bizlere...

5. Emre

Emre Emre

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spider Surfer 420cm, Okuma V-System 2,40
    Favori Makine:
    Shimano EXAGE 6000 FC, Daiwa Windcast S 5500, Okuma Safina 40
    En İyi Avı:
    Levrek 8kilo
    Saldırı sırasında balığı görmüştüm 90 cm e yakın bir sırtıkara idi ve sahteyi kaptıktan sonra hiç durmadan 70-80 mt koşmuştu..Bir gariplik vardı balık durmuyordu kamışı zor zapdederken ipimin çok az kaldığını fark ettim (geçen sırtı avında eksilmişti ve tamamlamadım!!!!!)
    ortak karar verdik ve kalamayı kısmak zorunda kaldık ve güüüüüüümmmmmmmm balığı kaybettikk..tek teselli yaşanan aksiyon ve brocanın aldığı lüferdi...

İşte ben bu yaşadığınızı Bodrum da yaşadım fakat ben sıkılmış çekerken bi şapirti sonrasi kalama sesine irkildim ve balik gidiyordu hemde hiç durmadan 130 metre ipin sonuna geldiğinde bende kalamayı kısmak zorunda kaldım ve olta boşaldi :) Çok ama çok hüsran verici bir andi benim için :)
    Sizi anlayabiliyorum geçmiş olsun.
    Ayrica sarıkuyrukta bence gayet iyi Tebrikler.
    Rastgele.

6. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Cem sen ne güzel bir avcısın böyle!!Arkadaşım raporlarına göz atıyordum bakmaya doyamadım.O büyüklükteki balığı salmak ciddi irade meselesi...Merhametin ile doğaya saygın ile GERÇEK ve ÖRNEK bir kıyı balıkçısısın.Darısı hepimizin başına.