İzmirde Küçük Tekne Organizasyonu İçin Biraraya Gelelim

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında engin1981 tarafından paylaşıldı.

1. engin1981

engin1981 engin

Merhaba arkadaşlar. Ben izmir bucada oturuyorum. Zıpkınla,tekneden yada kıyıdan muğlada çok kez balığa gittim izmirde pek nasip olmadı şimdiye kadar. Kıyıdan yada tekne ile balığa gitmek istiyorum.Bazen tek bazen bir yada iki arkadaş ile. Tek gittiğimde bayağı bir maliyetli oluyor. Düzenli olarak organizasyon yapıp küçük tekne kiralayarak gece yada gündüz hafta içi yada hafta sonu balığa çıkmak için istekli arkadaşlar ile kış gelene kadar organizasyon yapabiliriz

2. burak77

burak77

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    ben organizasyona hazırım.zaman farketmez.akhisardan gelicem.ne zaman dersen gideriz.marmara balıkçısıyım.

3. atak35

atak35 HALİL

Favori Kamış:
    Olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    ot balığı acemiyiz yaa.
    Bende buca da oturuyorum herhangi bir organizasyon olursa (hafta sonu) katılmaya çalışırım

4. Hectoor

Hectoor Melih

Ben de Balçova'da oturuyorum. Bu tip organizasyonları gerçekten arıyorum. Bir planınız olursa ben de uygun olursam katılmak isterim. Hem yeni insan tanımak hem de maliyeti düşürmek için çok mantıklı bir fikir.

Normal olarak at-çek, yemli, ya da tekne uygundur. Zıpkına gelemem sadece. Bir de hafta içi gidemem.

5. tncr

tncr tuncer

bende gelirim narlıderede oturuyorum. zıpkın hariç tekne organizasyonlarına katılırım.

6. engin1981

engin1981 engin

şimdilik 5 kişi varız.sanırım tüm arkadaşlar hafta sonu müsait.gün ve tekne için uygun olduğumda sizi bilgilendireyim arkadaşlar.yer konusunu konuşuruz.Böylece hem çok kalabalık turlara çıkmamış oluruz hem güzel arkadaşlıklar kurulabilir hem maliyet yönünden daha uygun olur.

7. Hectoor

Hectoor Melih

5 kişi zaten tam 1 araba yapar. Fazlası olursa ulaşım zor olur. Senden haber bekliyoruz. En az 1 hafta önceden haber verebilirsen sevinirim.

8. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    10 eylül perşembe izmirden kuşadası darboğa gidiyoruz.30 saat denizde kalıcaz darboğazda.Tekne 17 metre.18 kişi kapasitesi var.
    Şu an benim araç dolu,kendi aracınla gelmek isteyen olursa kaptanın telini vereyim.Boş yer varmı sorsun.
    Hedefteki balıklar antenli mercan,trança.Çogunlukla jig yapıcaz.Tekne fiyatı kişi başı 125 tl yem dahil(çim çim)