Olta takımı yardım

Konu, 'Takım Çantası' kısmında mırmır1 tarafından paylaşıldı.

1. mırmır1

mırmır1 Deniz

Öncelikle merhabalar ,
    Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Aranıza yeni katıldım . 2 Yıldır acemi olarak kocaelide balık tutuyorum. Yazın kiraladığımız tekne ile istavrite çıkıyorduk. Şimdi sahilden mırmıra atıyorum. Bu sabah oltamla balığı çekerken olta ortadan çat diye kırıldı. Uzun zamandır yeni 200 tl bütçeli kamış+makina almayı düşünüyordum . Belirtmek isterim ki ; sahilden çoğunlukla 50 gram kurşun ile atıyorum. bu yüzden aşağıda ki takım sizce nasıldır ? ​
    KAMIŞ ;
    https://www.avmarketi.com/asp/produ...o-Slim-TE-GT-XH-Serisi-330cm-Olta-Kamisi

MAKİNA;
    http://www.balikmarketim.com/daiwa-crossfire-3000-a-olta-makinesi
    // Shimano Alivio Slim TE GT XH Serisi 330cm
    // Daiwa crossfire 3000 a
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM . HAYIRLI AKŞAMLAR reeling

2. mırmır1

mırmır1 Deniz

arkadaşlar,abiler yardım lütfen

3. bbatuhan

bbatuhan Buğra Batuhan

Favori Kamış:
    lineeffe spirit surf 3,90 - shimano catana dx 240mh
    Favori Makine:
    Okuma avanger55 - okuma safina pro 25spa
    En İyi Avı:
    :)
    ustam yardım derken bende amator bırı olarak bogazdan avlanmaktayım ..bende mınımum 50-120 max gr atıyorum , durum boyle olunca hafıf bır kamış tercıh ettım..yazdıgın modeller nasıldır bılmem fakat kendıne effe spirit surf kamıs+okuma avenger 55 makına aldım gayet uygun hafıf orta aksıyon bır kamısım oldu..hassasıyet ıstedıgım gıbı sapı bıraz uzun ama surf kamıslarda hemen hemen bu durum var..ortalamada 240 tl'ye gelıyor..ben memnunum dıye yazdım..bence acele etme bır arastır derım..

4. mırmır1

mırmır1 Deniz

Hocam çok teşekkür ederim etrafımda fazla bilgili insan olmadığı için burdan yardım almayı denedim fazla yardım eden olması bilgilendirme için teşekkürler Allah razı olsun