bu vatandaşı tanıyan var mı?

Konu, 'Denizdeki Canlılar' kısmında rockchy tarafından paylaşıldı.

1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Valla, senin haritana bakınca, rusyanın ortasında deniz balığı görüyoruz o halde. Karada burun vs. vs. diyene kadar, bu balığın orada ne işi olduğunu bir izah ediverseydin, daha kolay olacaktı herşey.

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Serdar,tam fare oldun oynatıyorsun kendinle:) Abinde 27 mayıs mahsulü,su katılmamış didişken yapıda olsada,bilmediği,anlamadığı konuda susmasınıda öğrenmiştir genç yaşında:) :) :)
    O SARI İŞARET,Rusyanın KRASNOYARK OBLASTI üzerine bilinçli olarak konmuş.O oblast güneyde tuva(moğolistan sınırında) dan kuzeybuz denizine kadar uzanan büyük bir oblast.Diyorki sarı işareti KRASNOYARK ın üzerine koydum,çünkü balık bu eyaletin kıyılarında görülmüştür,cinsin biri çıkıp da,bunu karada deniz balığımı olur şeklinde algılayacağını hesabedememiş:)
    Sen boşver karayı denizi, Balık (konu başında sorulan) gerçekten rock greenling .Orfoz morfoz değil,o kadar kuzeyde(kamçatka) orfozmu (grouper) yaşar:eek: Bi de somon momon diyorlar(aslında orfoz olup:) ) diyede olaya genel kültür katmışsın ama resmen sallamışın Serdarım:)

3. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Geç şunu abi ya... mrsparkle

Lafa geldi mi bir de ben şöyle böyle oluyorum ya..

Koyduğun harita bu. Diyorsun ki, ahanda balığın olduğu yerler bunlar. Sonra da neymiş, olduğu eyalet oymuşta, o eyaletin kıyılarında görülmüşmüş te... La havle..

O eyaletin kıyıları kuzey buz denizi, bu balığın hiç görülmediği bir yer zaten hatta. Ne balıkmış ama dimi, Chukotka'yı, Yakutistanı filan uçarak geçip, hiç oralarda görülmeyip, kuzey denizinin ortasında görülecek.. :laughing: :laughing: :laughing:

Sabah sabah iyi komediydi gerçi.

4. Ufuk26

Ufuk26 ufuk kötan

Favori Kamış:
    4.50 ceftain surf
    Favori Makine:
    Silverstar LEOPAR 60
    En İyi Avı:
    2 kücük gümüşcük
    Eheh ne eğlenceli :laughing: bir konu

5. AcemiKıyıBalıkçısı

AcemiKıyıBalıkçısı Kadir Kartal KK