İZMİR KIYI BALIKCILIĞI VE RAPORLARI

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında KANLIKAYA tarafından paylaşıldı.

1. kyzikos

kyzikos Murat

NArlıderede nerden atıyorsunuz? iskele fln var mı yoksa sizde mi güzelbahçeye fln gidiyorsunuz?

2. tncr

tncr tuncer

Narlidere arikentte oturuyorum, altievler sahilevleri guzelbahcede avlaniyorum genelde

3. mmczom

mmczom Murat

Merhabalar rastgele..İzmir/Gümüldür/Ürkmez tarafındayım buralarda yabancıyım 3 gündür tek tük ufak mırmır,sarpa vs var..Allah aşkına buraları bilen varsa fikir verebilir mi :) bu zamanda ne çıkar buralarda?

4. ekaradere7

ekaradere7 erdal

Merhaba rastgele;
    forma yeni üye oldum 2 sene oncesine kadar her hafta sonu izmir göztepeden urla çeşme kadar dolastım öncelikle göztepe deresinin çıkışında çipra ve lidaki alınıyor;
    güzelbahce iskele de mırmır; ahtabot; eşşek ısparozu; lidaki; sarpa alınıyor;

5. Esen Mutlu

Esen Mutlu Esen

Favori Kamış:
    discovery uglyduck 2.40cm 10-30g
    Favori Makine:
    shimano catana 4000 ra
    En İyi Avı:
    50cm levrek 2kg
    19-08-2014 gece 11den sabah 7 e kadar at çek ve canlı yem ile ahmetbeyli kayalıklardan avlandık. hiç bir şey alamadık. 13 temmuz 2014 aynı yerde barracuda almıştım baya iri 60cm. 21.08.2014 ürkmez sahilden gündüz sülünes ile avlandım ufak balıklar dışında yine bir şey yok. mevsimi değil gerçi ama şansa deniyoruz. izmirde balık alanlar var mı bu mevsimde ? çeşme açıkta iyi balıklar var fakat kıyıdan avlanıyorum bu sıralar

6. KANLIKAYA

KANLIKAYA Alper

Favori Kamış:
    D.A.M.
    Favori Makine:
    Okuma Safina SNa-25
    En İyi Avı:
    Yiyiciyim :)
    Göztepe deresi dediğiniz yerde balık avlamak yasak, ama bizim milletimizin çoğu yasakları takmadıklarından avlıyorlar :(