şile sahilköy kamp ?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında mahmilik tarafından paylaşıldı.

1. mahmilik

mahmilik mahmut

merhabalar şile sahilköy mevkiinde bir kamp yapmak istiyorum cadırımı kurucam ve oltamı suyla bulusturucam ama acemiyim ne yapmak gerekir pek bilmiyorum çadırım ve kamp malzemelerim mevcut şimdi bu zamanda bu sahillerde ne şekilde av yapabilirim hangi balıkları tutabilirim gece gündüz farketmez biraz araştırma yaptım kafamda ufak tefek fikirler var kamp yapacagım yerin resimleri aşağıda tecrübeli abilerimden yardım istiyorum istavrit vs vs her türlü balık olabilir ... Şimdiden teşekkür ederim herkese

2. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    Şilede kıyıdan bilmem ama açıktan genelde palamut yakalandığını biliyorum. birde sanırım aralık ayındaydı kalkan yakalanıyordu. ayrıca lüfer de yakalanıyor ama meralar hakkında bilgim yok.

3. mahmilik

mahmilik mahmut

teşekkür ederim çapariyle palamut tutacagız heralde

4. Gökhan Aydınlı

Gökhan Aydınlı Gökhan

Favori Kamış:
    Extreme Cast, Okuma Powerliner
    En İyi Avı:
    İçi mazot dolu, bir bidon
    Bu avlaklarda kıyıdan palamut alman zor gözüküyor. İstavritte zor gibi fakat denizi dik kesen burunların önündeki taşlıklarda silikon ve yemli deniyebilirsin dalgalı gözüken sığ kumsallarda denizin köpürdüğü dalgaların kırıldığı yüzeylerin arkasına rapala atarak sabah gün doğarken levrekte şansını deneyebilirsin. Dalgalar yemli çalışırken işini zorlaştıracak.

5. gdilbaz

gdilbaz GÖKHAN

Mahmut kardeşim gece mantarlıhırsız takımla Lüfer alabilirsin. Gündüz ağır kaşıkla çalışırsan sabah ve akşam suyunda yine lüfer alma şansınvar.

6. Emin Yıldırım

Emin Yıldırım Emin Yıldırım

Favori Kamış:
    Olta ve tesbih
    En İyi Avı:
    3,5 Kg Kefal
    Çadır resmi olan fotağrafın solundaki kayalıkların ucundan sabah suyuna kaşık ile lüfer ve levrek alma şansın çok yüksek