Videoları izleyemiyormusunuz? çözüm burada.

Konu, 'Videolar' kısmında balikci tarafından paylaşıldı.

1. balikci

balikci

İnternete bağlı pek çok bilgisayarda macromedia flash player yüklü durumdadır, flash player yüklü olmayan bilgisayarlar video bulunan siteleri ve içeriğinde flash barındıran siteleri görüntüleyemezler.

Sitemizdeki videolarıda izleyebilmeniz içinde macromedia flash player bilgisayarınızda yüklü olması gerekir, aksi halde videolar gözükmez.

Macromedia flash player'ı yüklemek çok kolaydır, bunun için öncelikle aşağıdaki adresi ziyaret ediyoruz:

http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

karşımıza bunun aynısı bir sayfa çıkıyor:

resimdede açıkladığım gibi google toolbar yüklemek istiyorsanız ayrıyetten kutucuğu işaretleyin, ardından bir alttaki kutucuğu işaretleyip, Install Now butonuna tıklıyoruz, ve karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor:

Bu çıkan pencerede, Install yani yükle tuşuna basıyoruz ve flash player yüklenmeye başlıyor. Yükleme bittiğinde aynı sayfada flash player ile ilgili animasyonlu bir tanıtım çıkıyor karşınıza, bu demektir ki yüklemeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz, tebrikler! artık sitemizdeki videolarıda rahatça izleyebilirsiniz :cool:

Keyifli paylaşımlar, rast gele.

2. aticay

aticay Atilla Salih TUNCAY

Murat bey kardeşim programı bir türlü yükleyemiyorum . kEYİFLE VİDYOLARI İZLEYEMİYORUM. Rica etsem bana yardımcı olurmusunuz.
    saygılarımla

3. balikci

balikci

Sevgili Atilla ağabey,

Elbette yardımcı olurum :) ancak videoları izleyememenizin sebebi, videoların barındırıldığı site olan youtube.com adlı siteye, bazı sebeplerden dolayı mahkeme kararı ile türkiyeden erişim yasağı konulduğundan kaynaklanıyor. Yasak kalktığında tekrardan izlenebilir duruma gelecektir videolar. ;)

4. aticay

aticay Atilla Salih TUNCAY

Murat kardeşim bilgilendirdiğiz için teşekkür ederim. İMKAN doğduğunda lütfen beni uyarırsanız cok memnun olurum
    saygılarımla

5. demirkan

demirkan şener durmaz

gom player yükleyin her türlü videoyu oynatıyor.