Antalya / Kıyı balıkçılığı Levrek avı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında AmatorBalik90 tarafından paylaşıldı.

1. AmatorBalik90

AmatorBalik90 Mustafa

Favori Kamış:
    Hiç fikrim yok
    Favori Makine:
    Excuma
    En İyi Avı:
    İstavrit
    Sevgili büyüklerim ve kardeşlerim , Aranıza çok yeni katılmakla beraber en büyük hobim olan balıkçılığı sizlerden öğrenmek dileğiyle aranıza kaltıldım. Konuyu eğer yanlış yere açtıysam affola. Yaklaşık 15 gündür Antalya / Konyaalti bölgesinde sahte ve silikonla avlanıyorum. Fakat oltaya hiç birşey gelmiyor . Tabi balığa başlamaya karar aldığım günden itibaren avcılık kurallari hakkında geniş bir araştırma yaptım. Denizlerimizde yavru balıklarımız kalsın diye. Siz değerli üyelerin acaba bana biraz fikir öğretme ve destek verme imkanı olabilir mi? Makara , kamış , sahteler derken çok yordum kendimi şimdi de alay konusu olmak üzereyim. Değerli bilgi ve görüşlerinizi sunarsanız çok sevinirim.

2. Elvis

Elvis Suat

Sevgili Mustafa,
    Öncelikle bu işte sabır en önemli şeydir...
    Yazı başlığından anlaşıldığı üzere kendine hedef olarak seçtiğin spin ile levrek avcılığıda ciddi tecrübe ve bilgi isteyen bir konudur.(çok ender olabilecek tesadüfler dışında).
    Bu avcılık yönteminde de hava şartlarının,ve avlandığın bölgenin yapısının da çok çok büyük etkileri vardır.
    Forumda okuyacağın raporlar sana çok önemli bilgiler verecektir.Hevesine hiçbir zaman kaybetme ama bu işinde ciddi bir emek ve tecrübe istediğini hiçbir zaman unutma...
    Bereketli avlar dilerim...

3. yakamoz7077

yakamoz7077 DURMUŞ Ç

konyaaltında levrek !!!! zor iş... bulunduğunuz çevrede akarsu ağızları var boğaçayı sarısu vs vs olmadı kundu bölgesine yönelin olmadı serik boğazkent olmadı manavgat oralarda deneyin avlağınızda balık yoksa sadece kendinizi boşa yormuş olursunuz unutmadan SABIRLI OLMAK GEREKLİ :D

4. milaslı

milaslı aykut

Mustafa,bende yıllardır,kıyıdan canlı yem,kurutulmuş yemle avlanmaya çalışıyorum,ancak atçek,silikon yemle avlanma gerçektende apayrı,bende bu avlanma işine merak sarmış durumdayım,bu bölgede atçekle avlananlar kıyıdan birden derin olan yerlerde avlanıyorlar,bence doğrusuda bu,selamlar.reeling reeling