Sahte yem kulanımı

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında cashflow tarafından paylaşıldı.

1. cashflow

cashflow mustafa

Selamlar öncelikle böyle bir forumda bulunmaktan mutluluk duymaktayım. Sayın Üstatlar elimde bu sahteler var bunlarla av yapabilmem için hangi şartları sağlamam gerekir daha önce bunlardan biriyle avlanan oldumu hiç bilgi verirseniz müteşekkir olurum...

2. Antuan

Antuan M.Fatih

Favori Kamış:
    Daiwa Crossfire 2.10 7-21
    Favori Makine:
    Okuma Deadringer 25 -Okuma Ceymar 40
    En İyi Avı:
    Levrek 4.7 kilo
    Öncelikle kıyı avı yapacaksan hafif takımlardan edinirsen belin atış erimin ve av keyfin için güzel olur.25 lik 40lık makina 2.10-3.00 Metre kamış avlağının yapısına göre..Baracuda Levrek kofana akya üsteki sahte balık silikonlarla alayını alırsın yeterki balık olan mekan bul..Limon/beyaz/Glow renkler gece veya Bulanık suda çok verimlidir..Savagear Glow silikonlarla Türkiyede alınmayan balık kalmamıştır.Sahtelerin güzel Akya ve Kofana için Gagasız su üstü sahte edinirsen şansın iyice katlanır. Üstadın ü'sü değiliz maksat muhabbet kolay gelsin.

3. cashflow

cashflow mustafa

İlgin için öncelikle teşekkür ederim. Tavsiyelerine uyacağım. Savagear Glow silikonla 1 kaç denemem oldu fakat başarılı olamadım. Başka gören arkadaşlarda muhakkak görüşlerini yazacaklardır. Tekrar teşekkür ederim. Bu arada avlağım İskenderun sahilinde herhangi bir yer... Eğer buralı olup yada buralarda avlanan varsa tavsiyelerini dinlemek beni mutlu edecektir.

4. benobby

benobby Emre

Sahteleri deneyebildin mi?

5. cashflow

cashflow mustafa

Maalesef deneyemedim