sabah kuzuları

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında candemir tarafından paylaşıldı.

1. candemir

candemir candemir demircan

merhabalar
    ben aranıza yeni katıldım.devamlı paylaşımlarınızı okuyorum.bil balık avımı da ben paylaşmak istedim.yaklaşık 10 senedir teknem var fakat 2 senedir lüfer avına çıkıp az da olsa balık yakalayabiliyorum.arkadaşım aynı zamanda iş ortağım ile beraber 19/10/2014 sabahı 6 gibi küçükçekmece'den yola cıktık.yolumuz ambarlı liman önüydü.7 gibi meramıza vardık.daha önceki denemelerimizde 2-3 balıktan fazla alamayıp dönüş yolunda kalan zarganalarımızı martılarla paylaşıyorduk.gene aynı olacak zannedip buzluktan aldığımız 6 adet zarganamızı yaprak olarak kestik.12 adet yemimiz oldu.yemlerimiz takıp başladık avlanmaya.1 geldi ,2 geldi derken 10 adet lüfer aldık.saat 9 gibi yemimiz bittiğinden geri dönmeye karar verdik.oysa merada hala balık bolcana mevcuttu.dönüş yolunda sadece denemek için çinekop çaparisi denedik.çapariyle 22 adet çinekop alıp evimize döndük.avdakı bazı kareleri sizlerle paylaşmak istedim ama resim eklemeyi beceremedim herhalde.
    inşallah bu bolluk bir müddet daha devam eder.

2. asım

asım asım bartınlı

candemir kardeşim hoşgeldin aramıza,tebrik ederim

3. candemir

candemir candemir demircan

telekkürler asım abi
    24/10/14 de cuma akşamı da güzel balık aldım
    resimlerini eklicem en kısa zamanda