2016 LÜFER PALAMUT DURUMLARI ve BEKLENTİLERİMİZ

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında ALİCO tarafından paylaşıldı.

1. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    Geçen pazar 17.00 dan 20.30'a kadar kanlı canlı istavritle hem köşkün açığında hemde tombazın orada hem zoka hemde mantarlıyla bekledik bırak çinekop sarıkanatı yengeç bile dokunmadı...

2. hamzadan

hamzadan MUSTAFA HAMZA

Favori Makine:
    DAİWA
    Ayın 16 sı çarşamba günü tombazın önünden 14-20 m. arası 1,5 saatte 2 kg. sarıkanat aldım. Motor arıza yaptı,tombazın önünde denızde kaldık.O günden bu güne dişliden ses yok.(Bu arada akü boşalmış kurtarmaya gelen arkadaş tek kolda pancarı çalıştırdı gitti.Kooperatiften göndermişler 100 tl. den aşağı kabul etmedi.İnşâllah bir gün oda bir insafsıza rastlar)

3. KURTANOVIC MURAT

KURTANOVIC MURAT Murat

bende birkeresinde denizde arıza yaşayan birilerine denk geldim... kıyıya kadar çektim. hemde balık tutabilmek için ihtiyacım olan benzini onlara harcıyacağımı biliyordum. Etme bulma dünyası dedim çekiverdim kıyıya kadar. Teknedekiler para teklif etti şiddetle reddettim. Çünkü deniz bu... Ben onalrı çekmesem belki de ölecekler. denizde sorun yaşayan insanlara yyardım etmek insanlığın en elzem görevlerindendir bence.. Ancak günümüzde insanlık erdemine paha biçilebilmekte ve bu değer de 100tl lik bir kaıt parçası kadar ucuzlamış bulunmakta... geçmiş olsun

4. hamzadan

hamzadan MUSTAFA HAMZA

Favori Makine:
    DAİWA
    Allah CC. razı olsun kardeşim tekneyi çekse yine bir şey demeyeceğim.Geldiği mesafe 500 metre.Tek kolla pancarı çalıştırdı ,döndü gitti.Ben 100 tl. den aşağı yerimden çıkmam diyor vede karşı karşıya bağlıyız.

5. istavrit

istavrit Boğaç

Usta konuyu kapatmayı unutmuş, üstü açık kalmış mevzunun...2017 model açmak lazım

6. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    2017 modeli bekliyoruz o zaman

hamzadan bunu beğendi.