Çanakkale'de at çek lüferler

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında KEFALKIRAN tarafından paylaşıldı.

1. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Murat Doğan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Dülger
    Şu videodaki ortamı spin takımla yaşamak en büyük heveslerimden. İstanbul'da 200gr kurşunun arkasında dolaştırmadan rapala çekmeye çalışırken asla şu zevki alamıyorum. Bu durum Çanakkale'de ne zamana kadar sürer acaba? İzleyince haftasonu tatili için Çanakkale planı yapasım geldi...

http://www.balikavi.tv/spin-olta-ve-rapalayla-lufer-avi-canakkale.html

2. Nixdorf

Nixdorf Ayhan

Favori Kamış:
    N.S. KN Saltwater 802M, Savage Gear MPP 2,51
    Favori Makine:
    Daiwa Legalis 3000 SH, D.A.M. Quick FZ 30
    Merhaba Murat.
    Görüntüler çok güzel, adamı gaza getiren cinsten ama unutma, lüfer bu. Gününü, saatini denk getirirsen böyle güzel avlar yaparsın. Denk getiremezsen 350 km hevesle, 350 km de hayal kırıklığıyla yolculuk yaparsın.
    Açıkçası yerinde olsam lüfer için Gemlik/Mudanya tarafını radara alırdım. Levrek içinse Ağva/Şile tarafını.
    Saroz tarafına eskiden haftada 2-3 kez giderdik arkadaşlarla. 140 km gidiş yolu büyük heveslerle, heyecanla geçer, dönüş yolu da keşkelerle ve hayal kırıklığıyla geçerdi çoğunlukla.
    Sezonda pek fark etmiyorsun ama sezon sonunda muhasebesini yaptığında o kadar da güzel avlar olmadığını fark ediyorsun.
    Lütfen yanlış anlama, ava git ama amacın sadece av olmasın. Gitmişken o güzel doğanın, tarihinin de tadını çıkar.
    Saygılar, rastgele...

3. KEFALKIRAN

KEFALKIRAN Murat Doğan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Dülger
    Çok iyi anlıyorum sizi Ayhan bey, yazdıklarınızı dikkate alacağım..