Sahte yem - rapala alıcam yardımm ??

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında josesosa22 tarafından paylaşıldı.

1. josesosa22

josesosa22 Gökhan

En İyi Avı:
    kaya balığı :)
    İstanbul sarıyer'de kullanıcam ve Tekirdağ Şarköy,Mürefte taraflarında .

Bu paket var elimde ne kadar yararlı bılmıyorum deneyemedım . Deneyimlerinizi paylaşırsanız gerçekten cok mutlu olurum . Lüfer,Çinekop istanbul için , tekirdağ tarafı ise levrek , çinekop vs ne gelirse artık suyun cok bereketlı oldugunu zannetmıyorum :) Tabi hava ve su koşulları çok önemli onun için ne kadar fazla olursa elimde o kadar iyi olur herhalde. TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM 10 ADET KADAR DAHA RAPALA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM . Surf setimde var spin de

Ekli Dosyalar:

2. CEDROS06

CEDROS06 rıdvan

River 2 sea rover 98 kesinlikle al.bütçenede uyar.ama rapala max rap ı asla ama asla denemeden geçme...tam nir katil sahtedir...

3. Eksik

Eksik Metin

Favori Kamış:
    Okuma V-System 240 cm & Mebaru Salty Rugger 73L
    Favori Makine:
    Shimano Rarenium CI4+ 2500 FB
    Aman ha sakın yukarıdaki cevapta belirtildiği üzere Rover 98 filan alıp boşuna harcama yapmayın Marmara için. Kesinlikle verim alamazsınız. Zarara girmemenizi istedim.

4. sancak114

sancak114 Atilla KORKMAZ

Favori Kamış:
    Okuma SalinaIII - Shimano Scimatar
    Favori Makine:
    Okuma SalinaIII16000 - Shimano Stradic 3000SFD
    En İyi Avı:
    Levrek 6350gr sene2002 :)
    marmarada işe yararmı bilmem ama, karadenizde akdenizde ve tatlı suda tüm predatör balıklarda ima sasuke 120 (sarı renk) deli gibi iş yapıyor.evvelki hafta ilk kez tatlı suda denedim turnalar çılgın gibi saldırdı:)

5. yvuz98

yvuz98 Yavuz

Favori Makine:
    Sheakspeare Firebird 070, Daiwa Megaforce 4000
    En İyi Avı:
    1,5 kilo levrek
    Merhabalar, marmarada istavrit harici bir av yapmadım ama; gerek ustalardan gerek internet ortamında paylaşılan bilgilerden edindigim bilgi '' kaşık'' tır. Rapalaya, maket balığa tonlarca para dökmeye bence gerek yok. Benim tavsiyem hansen, fladen, ve alba toby uclusunden 1 er kaşık edinmektir.Saygılar, rastgelsin...

6. josesosa22

josesosa22 Gökhan

En İyi Avı:
    kaya balığı :)
    Yorumlarınız için teşekkürler :) Araştırma yapıyorum bakalım sonuc ne olcak

7. yawruaslan

yawruaslan kadirco

Favori Kamış:
    Okuma Trio Rex 3 Parçalı-Lineaeffe Spider Surfer 420 cm - Okuma Helios 240 cm
    Favori Makine:
    Ryobi ApPower 8000 - Okuma Ceymar 40
    spin için kendo seabass 125 f beyaz ve limon mutlaka yedekli çantanıza koyun sonra bulunması zor oluyor :) su üstü ima pugachevs , savagear panic prey , savagear prey , maria fla-pen , diye uzar gider