Balık Avı Etkileşimleri (Tolga&Yılmaz) Çanakkale

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında sorsana tarafından paylaşıldı.

1. sorsana

sorsana Tolga ER

Favori Kamış:
    Mayasıllı kamış
    En İyi Avı:
    600 gr-Çipura
    Çanakkale Soğandere Şehitliği Balık Avı Maceramız.Bu videoda kadim balıkçı Bilgin Abimizden sarpa yemi takmayı öğreniyoruz.Yine Talan kültürüne vurgu Doğadan mesajlar. Dostluk Etkileşim, paylaşım, trekking...Paylaşmak erdemdir..Sevgiyle kalınız.Tolga ER & Yılmaz ÜNAL..
    www.youtube.com/watch?v=7Pre4K4F3SA&feature=youtu.be

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    SELAM.....

DENK GELDİKÇE VİDEOLARI KEYİFLE İZLİYORUM.....SAĞOLUN.....BİLGİ HER ZAMAN LAZIM.....OYOSUNLAR ÜZERLERİYUMURTALI OLDUĞU İÇİN BU MEVSİMDA YEMOLARAK TERCİH EDİLİYOR.....MEVSİMEGÖREDEĞİŞKENLİK GÖSTERİR...KIŞ AYLARINDA MEDÜZLERİN AYAKLARIYLADA BALIK TUTULABİLİNİR......BİLEN BİLİR...BİLMEYENLER İÇİN PAYLAŞIMDA FAYDA VAR......SEVGİLERİMLE.....

3. sorsana

sorsana Tolga ER

Favori Kamış:
    Mayasıllı kamış
    En İyi Avı:
    600 gr-Çipura
    Bilgilendirmen ve yorumun için teşekkürler.Ne sarpalar tutuyorlar kadın kız çoluk çocuk..Denk gelemedim.Behramlılar o yörenin ustalarıdır.Ancak yumurta işini sizden öğrendim.

4. Riggs

Riggs metin

Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Levrek
    Paylaşım için teşekkürler.Oldum olası tarihi yarımadanın hayranıyımdır.bahsettiğiniz otlardan ecebat da da var.gece fener yakıldığında daha belirgin oluyorlar.sadece sarpa değil başka balıklarda tutuluyor.İnsanlar yeterki doğaya saygılı olsun.kendini bir şekilde tamamlıyor.rastgele...

5. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    :D:D:D Yeni yerler keşfetcez artık. :D:D:D

Bu cümleye koptum. Emeklerinize sağlık, akşam akşam büyük bir zevkle izledim sıcacık paylaşımınızı. :)
    Çok samimi, içten ve keyifliydi teşekkürler. Avlakların durumu içler acısı.
    Bende yeni yerler keşfetmeyi düşünüyorum. :) Yunan adalarına kadar yolu var. Bizim ülkenin kara suları pek iç açıcı değil bu zamanlarda. İleriki zamanlar da pek bişey vaat etmiyor gibi.

Gönlünüze göre avlarınız olsun inşallah, rastgelsin. :)

6. sorsana

sorsana Tolga ER

Favori Kamış:
    Mayasıllı kamış
    En İyi Avı:
    600 gr-Çipura
    Yorumlarınıza teşekkürler. Sevgili volex olayı çok güzel anlamışsın ve özetlemişsin. Yunanistan'a kadar yolu var.....