Bu sahte iş yapar mı?

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında umitdulger tarafından paylaşıldı.

1. umitdulger

umitdulger Ümit DÜLGER

Favori Kamış:
    Nomura Hiro Street 223 cm 0-6 gr
    Favori Makine:
    Daiwa Exceler x 1000
    En İyi Avı:
    Daha kiloluk balık tutamadık :)
    Bir arkadaşımdan gasp ettiğim "Rapala X-Rap XR10 SB (Silver Blue)" levrek denemelerinde dalan sahte olarak iş yapar mı, spin avına çok merakım olmadığından ekstra masraf yapmak istemiyorum açıkçası, avlanacağım yer Bursa sahilleri... Su üstü olarak da River2Sea Rover 98 G-HA16R almayı düşünüyorum uygun mudur? G15R hiç bir yerde yok malesef...

2. trofe59

trofe59 xxxxx

Sorduğunuz sahteyi kullanmadığım için net bişey söyleyemem ama bence güzel bi sahte bana göre iş yapacaktır. kullanan arkadaşlar vardır onlardan yorum gelecektir
    Bu sitede G15R stokta görünüyor fakat telefonla irtibata geçip olup olmadığını mutlaka sorduktan sonra sipariş verin.

http://avfoni.com/urun/river2sea-rover-suni-yem

3. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Yapmasına yapar. Ama bu daha çok suyun soğuk olduğu dönemlerde, levrekler taş dibinde av bekliyorsa yada cidden iri bir levrek varsa ortada daha etkili bir sahte olacaktır. O da çok fazla değil.

Levrek avı için bunun eksi yönleri, ses çıkarmaması ve birazcık küçük olması.

Levrek için en iyi sahte değil. Ama hiç iş yapmaz da değil. Raflardaki çoğu sahte kdar en azından başarılı olacaktır.

4. swordscorp

swordscorp omer ozutok

Favori Kamış:
    100 lük çift lastik ahşab
    Favori Makine:
    82 lanara
    En İyi Avı:
    4 kg kikla ispedekler karagözler ve hala hayalini kurduğum o levrek
    Ümit bunun kefal ve gümüş imitasyonu olanlar var onlar çok çalışıyor.ha16r ile lüfer kandırdım.arkadaşlardan ise bursada g15r ile levrek kandıranlar oldu.tavsiye ederim