06.09.2014 Iskarmoz avımız

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında fztyasin tarafından paylaşıldı.

1. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim İsa abim, 3 yıllık uğraşın sonucunu almak iyi geldi :) at çek işini bırakıp sadece yemliye dönmeyi düşünürken bu aksiyon iyi oldu :)

Eve gelir gelmez balıkları elimden kaptı baba ben ben ben demeye başladı abi :) ilerde avdaş olacağız sanırım onunla :)

2. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim hemşom, hem de ne pas atma oldu :) iki gündür ağzım kulaklarımda :D:D:D Ufaklık ilk defa böyle balık gördü elinden zor aldım temizlemek için :)

Evet sahte onun tıpkısının aynısı, internetten bakmıştım da bulamamıştım modelini teşekkür ederim :)

3. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkürler Timur abi, sonunda kırdım valla iyi de oldu :) İnşallah bu sene levreği de köşeye kıstıracağım :)

4. Emre

Emre Emre

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spider Surfer 420cm, Okuma V-System 2,40
    Favori Makine:
    Shimano EXAGE 6000 FC, Daiwa Windcast S 5500, Okuma Safina 40
    En İyi Avı:
    Levrek 8kilo
    Çok güzel boyutta ıskarmozlar. Tebrik eder, başarilarinizin devamini dilerim.

5. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim Nuri abim.
    Aslında ona da denk gelmesi için yakaladığım sahteyi vermeye çalıştım ancak tutalım da hangimizin tuttuğunun önemi yok diyerek geri çevirdi :) Böyle de bir insandır avdaşım özkan. İnşallah bir dahaki sefere ona da denk gelir.

Şu anda çocuktan oltaları saklıyorum ama merada uyuyabilecek kadar büyüsün gündüz avlarıyla başlatıp sonra gece avlarına da götürmeyi düşünüyorum :):) Ama eminim Allah ömür verir de o günleri görürsek bundan 20 sene sonra benim balıkçılığımı beğenmeyecek :)

Güzel avlar hepimizin olsun abim

6. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim hakan abi, tam at çek takımlarını paslanması için depoda bırakmaya niyetlendiğim günlerde itici güç oldu benim için :) Iskarmozu yakaladım şimdi sıra levrek ya da lüferde abi artık onların peşine düşmeye çalışacağım :)

7. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim Salih kardeşim, sana da rast gelsin

8. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Abi teşekkürler, aslında malzeme almamıza gerek yoktu dediğin gibi ama hadi gidip bi ima sasuke alalım da sezonun bomba transferi olsun dedik, sonra madem forvet aldık orta sahaya da bir iki transfer yapıp kadroyu güçlendirelim diyerek 3 tane fortuna salti aldık, sonra biraz daha bakarsak tüm maaşı yine bırakacağız diye koşa koşa arabaya attık kendimizi :) çocukların oyuncakçı dükkanında neler hissettiğini her av malzemesi dükkanına girdiğimde daha iyi hissetmeye başladım :)
    İnşallah levreği bu sene kandıracağım abi :) rast gelsin

9. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim Emre hocam, size de bize de rast gelsin :)

10. devrim balbay

devrim balbay devrim

Favori Kamış:
    daiko raven
    Favori Makine:
    stella 4000 fe
    ooo
    rastgelsin yasin .. güzel hikaye güzel resimler.. gözlerden yorgunluk akıyor ama avın mutluluğu ve huzuru herşeyi bastırıyor değilmi.. ?
    devamını bekliyoruz.. ;)

11. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkürler devrim abi :) evet yorgunluk gözlerden akıyor, tam uyumaya çekilmeden bir kaç dakika önce balığı yakalamış olmanın verdiği gazla bu sefer gece dinlenmemizi bayağı kısa kestik, iyi ki de kısa kesmişiz hemen ardından ikincisini almak nasip oldu :)
    Onlarca sefer at çek sevdasına yüzlerce km yol yapıp boş döndükten sonra hakikaten bu avda acayip bir huzur kapladı :) İnşallah devamı da gelecek, darısı balıksız dönmeye alışmış tüm dostların başına :)

12. kayral

kayral Önder

Favori Kamış:
    awa-shima
    Favori Makine:
    ryobi
    En İyi Avı:
    çupra 2,10kg/Levrek 4 Küsür
    Yasin ben bu raporu görmemişim :eek: Sizin adınıza çok sevindim. Sonunda şeytanın bacağını kırmışsınız :)
    Allah bağışlasın Ufaklığı da yanaklarından öperim. Devamının da gönlünüzce olması dileklerimle, rastgelsin :)

13. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Tebrikler Yasin kardeşim, bu arada miço yetişiyor maşallah, sevgiler.:)

14. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim Önder abi, evet sonunda ben de şeytanın bacağını kırdım :) Amin abi, Allah hepimizin yavrularını bağışlasın.

İnşallah bu sene levreği de yakalayacağız çok ümitlendim çook :)

15. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkür ederim Orhan amca, İnşallah babasından daha iyi balıkçı olacak oğlan, saygılar :)

16. gümüş06

gümüş06 Ahmet YABACI

tebrikler.küçük balıkçıyada maşallah.:)
    daha güzelleri rast gelsin.:)

17. fztyasin

fztyasin yasin özkan

Teşekkürler ve teşekkürler :) Size de rast gelsin