Lotus 17 - 4.95 - 35HP

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında bambam84 tarafından paylaşıldı.

1. bambam84

bambam84 Caglar

Selam Arkadaşlar,

Balık avı (jig) ve günlük gezintiler için 35hp içten takma dizel motoru ile Lotus 17 almayı düşünüyorum. Fiyatı 11.750 EUR = 35.000 TL
    Yorumlarınızı paylaşabilirmisiniz ?
    Alternatif olarak önerebileceğiniz tekneler varmıdır ?

Seyir Videosu

Sahibinden.com İlan

Donanımları

2. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    Tamamen aynı işe yarayacak olan 6.000 tl ye sıfır 15 bg dıştan takma motor ve yaklaşık 4.500 tl ye 4.90 kaliteli fiber bir tekne kombinasyonuna verilecek 10.500 tl yerine buna 24.500 tl fazla neden verileceğini siz bize açıklarsanız sanırım bizim size birşey açıklamamıza gerek kalmayacaktır.

3. dusty

dusty Tuncer Yılmaz

Favori Kamış:
    Standard (Germina)
    Favori Makine:
    Rilex Rex 64
    İlginç bir yaklaşım.
    Logan da seni aynı yere götürür Jetta da ;)

4. onat

onat turhan onat

60 Hp motor aldık Şimdi bizim paralar boşa mı gitti hihi hihi

Şakası bir yana denizde güvenlik için alabileceğiniz en iyi ürünü almaya bakın.Lotus 17 bu sınıfta konfor,güvenlik ve ekonomi açısından alınabilecek en iyi ürünlerin başında geliyor.Tabi verilen paraya karşılık 2. ellerde çok daha üst sınıf ürünler bulunabilir diye düşünüyorum.

5. kurbagaprens

kurbagaprens Ergin DEMİROĞLU

Favori Kamış:
    Major Craft Solpara 274 up to 50.gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic C3000HGFK
    En İyi Avı:
    1 cm Lepistes
    Lotus düşünüyorsanız başka marka araştırmanıza gerek yok. Zira bu kalitede bir tekneyi almaya niyetiniz varsa kaliteden yana takıntılarınız var demektir.

Yalnız linkteki seyir videosu Lotus 29'a aittir. Lotus 17'de kamara yoktur.
    Pardon ilerleyen bölümlerde 17'nin de görüntüleri varmış.

6. FuRkAn *

FuRkAn * FURKAN

Favori Kamış:
    Shimano Spin Power 425 bx
    Favori Makine:
    スーパーエアロ フリーゲン /
    En İyi Avı:
    Torikler, Kofanalar - Levrekler Vs. Vs.
    Güzel tekne ama bence normal bir tekne için pahalı.
    35 Bin TL ye rota 6.60 alır içinede dizel makina en azından kamaralı tekneye binerim.
    Karar sizin tabii, parayı veren düdüğü çalar :) ne isterse onu alır.

7. bambam84

bambam84 Caglar

Beyfendi, ,
    Bütçem bu tekneyi almaya el veriyor.
    Ancak sizin gibi uzman değilim. Bundan dolayı da tavsiye istedim.

İğneleyici tarza konuşup benden açıklama istemeyin, zira tavrınızdan dolayı size icazet verecek değilim.

Yardım ve tavsiye isteyen insanlara karşı uslüp probleminizi giderin.

8. bambam84

bambam84 Caglar

Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler. En pahalısını almak gibi bir amacım yok :)

5 metreyi aşmayan konsollu tip teknelerde önerebileceğiniz daha uygun fiyatlı markalar varsa elbetteki değerlendirmek isterim :)

Şimdiden teşekkürler..

9. bambam84

bambam84 Caglar

Aybasan bey,

Tavsiye istedim. Firca atmanizi istemedim.

Bu tekneyi neden secip sordugumun hesabini bu tavriniz ile size verecek degilim

10. necoo

necoo necati

BAMBAM84 KARDEŞİM TEKNE TERCİHİ GÜZEL BU ARALAR BENDE BUNU ARAŞTIRIYORUM. GECEN GÜN SAHİBİNDEN COMDA İKİNCİ EL Bİ TANE BULMUŞTUM. 29 000 TL İDİ 80 HP LİK BENDE SUAN 7.5 AHSAP TEKNE VAR HENUZ ONU SATAMADIGIM ICIN ALAMADIM. BU TEKNELERİN HAREKET KABİLİYETİ YÜKSEK. 3 5 KİŞİ İÇİN İDEAL. PİAYASADA BİR SÜRÜ 5 MT LİİK TEKNE VAR BUNLARIN BİR COGU KICTAN TAKMA MOTORLU. GENELDE DE BU MOTORLAR CALINIYOR MALESEF. EKONOMİK AÇIDAN SORUN YOKSA BU TEKNELER GÜZEL VE PARASINI HAK EDER. BU ARADA DİER YAZAN ARKADAŞLARA ŞU SORUM OLACAK SUAN Bİ TEKNE SAHİBİMİSİNİZ VE TEKNENİZ BÜYÜKMÜ? ZİRA TEKNE BÜYÜDÜKÇE VE TEFERRUATI ARTIKÇA SORUNU BAKIMI SIKINTISIDA BÜYÜYOR BİLGİNİZE...

11. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    Mesajı ancak görüp cevap yazabiliyorum.Sanırım oldukça alıngan bir yapınız var. Ben tercihinize eleştirisel bir açıdan yaklaştım sadece.Size niye fırça atayım banane tercihinizden biz fikrimizi söyleriz siz ne yapacaksanız yaparsınız.

"Bu tekneyi neden secip sordugumun hesabini" tabiki burada vereceksiniz ki bizde ona karşı yada destekleyici görüşleimizi sunabilelim böyle değilse neden foruma gelip fikir soruyorsunuz.?..Usluptan dem vuran birininde "size hesapmı vereceğim " gibi bir uslup kullanmasıda ayrı bir olay...

...Zaten temel olarak benim dediğime gelmiş oldugunuzda aradan 1.5 sene geçmiş olmasına rağmen bu tekneyi almamış olmanızdan (alsaydınız kesin burada yazardınız yine ama yok!!) belli değilmi..?