Kiralık Bot + Motor

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında fdeynek tarafından paylaşıldı.

1. fdeynek

fdeynek Fatih D.

Merhabalar,

25 Temmuz - 16 Ağustos arası Bodrum bitez'de tatil yapacağım. Bu süre içerisinde Güvenli bir bot ve fena olmayan bir motorla tatilimi keyiflendirmek yapabilirsem balık tutmak istiyorum. Ilk kez bot-motor işine girişeceğimden ve malum bütçeden dolayı bot-motor ve varsa diğer malzemeleri kiralamak istiyorum. Forumda bu tarihler arası botu ve motoru kullanmayacak olanların malzemelerini kiralamak istiyorum. İstediğiniz şekilde de kiralık sözleşmesi yapmaya hazırım. Mallarınıza gözüm gibi bakacağımdan emin olabilirsiniz. Hem bu sayede sizler de bot motor yatırımınızın bir kısmını çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız bir zamanda bot ve motorunuzdan faydalanabileceksiniz böylece. Bence her iki taraf için de Karlı bir iş olacaktır.

Ilk tercihim tabii yakınlıktan dolayı bodrumdan kiralamak ama bulmak zor, kargoyla da istanbul-İzmir-Ankara vb'den transfer de edilebilir. Kargo ücretini de ben karşılarım.

Ilgilenenler benimle özelden veya direkt buradan irtibata geçebilirse memnun olurum.

Konuyu burada açtım ama doğru yer değilse, Admin arkadaşlar taşıyabilirse memnun olurum.

2. fdeynek

fdeynek Fatih D.

Bluefinjack bey, yeni olduğumdan özel mesaj yazamıyorum maalesef...

Dönüşünüz için teşekkür ederim, bir iki sorum var :

1. Botunuzun bağlama kütüğü ruhsatnamesi var mı ? Olmasını tercih ediyorum. Bodrum'da malum kaçak vakalarından dolayı çok fazla Sahil Güvenlik kontrolü oluyor.
    2. Hava tabanlı botlar biraz sıkıntılı değil mi ? Uçurur sanki rüzgarlı havada .
    3. Botunuzun taşıma tekerleği var mı ? Yoksa ben alacağım.
    4. Diğer malzemeler (çıpa, halat, yelek vb.) de kiralık vermeyi düşünür müsünüz?

Çok sağolun.
    Saygılarımla

3. fdeynek

fdeynek Fatih D.

Arkadaşlar merhaba tekrar, yok mu hiç botunu motorunu kiralamak isteyen.. Bu cumaya kadar kararımı verip alacağım o zaman mecburen. Ortak da satın alabiliriz, sonuçta ben sezonda sadece 20 gün kullanacağım.