bu takımla at-çek yapılabilir mi? hangi balık türlerini hedeflemeliyim?

Konu, 'Takım Çantası' kısmında CeNGo44 tarafından paylaşıldı.

1. CeNGo44

CeNGo44 EMRE

Balık tutmaya daha 8 yaşındayken mahallemdeki abilerimin babamı kandırması sonucu Büyükçekmece gölünde sazan avı yaparak başlamıştım :) O günden itibaren aşıyı yemiştim :) yaklaşık 5 yıldır aktif olarak av yapmaktayım fakat pek de avladığım türlerin dışına çıkmadım. Bu türler kefal istavrit ve sazan alabalık. Bunların dışında pek de farklı balığa yönelmedim fakat şu son bi kaç haftadır palamut merakım tuttu :) iyi bir araştırma sonucu alışverişimi ve denemelerimi yaptım fakat sonuç alamadım :) Bu benim ilk mesajım olduğu için biraz kendimi tanıtayım istedim :) 21 yaşındayım Kahramanmaraş'ta öğrenciyim. İstanbul'da yaşıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyorum mesaj yazmak bugüne kısmetmiş. :)

Pelican Peliscopic İstanbul 100-200 gr 390 cm kamışım var makine olarak da Alba star beta 60 resimlerini ekliyorum. Daha önce hiç at çek girişiminde bulunmadım şimdi denemek istiyorum fakat herhangi bir bilgiye sahip değilim. Forumda biraz araştırma yaptım fakat tatmin olmadım yeterli gelmedi. Öncelikle elimdeki bu oltayla at çek yapılabilir mi? Artısı eksisi ne olur at çek için neler yapmam gerekli kaç mm misina sarmam gerekli makinaya. İstanbulda avlanacağım için nerelerde yapmam gerekir bu at çek olayını ve bu sezonda hangi balık türleri için at çek yapsam faydası olur? Değerli bilgileriniz için şimdiden çok çok teşekkür ederim. Herkese rastgele. :)

2. Nautilus61

Nautilus61 ümit

Favori Kamış:
    okuma octana spin , lineaeffe power drive surf
    Favori Makine:
    okuma raw II 55, trio 30s
    En İyi Avı:
    10cm istavrit :-)
    Hocam spin ile at çek yapılır levrek vb balıklar için bununla istavrite at çek yaparsın , 390 surf kamış spin ortama 240, 270 cm arası olu